Naar de inhoud
Diepvries Specialist Goulashkroketten

Diepvries Specialist Goulashkroketten

500 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

AH
€ 4,29, € 8,58 per kg
PLUS
€ 4,29, € 8,58 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,22 en €4,29, gemiddeld €4,20. Vandaag is dat €4,29.
  • Diepvries Specialist Goulashkroketten 500 gram is verkrijgbaar bij 2 supermarkten.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 7 september (aanbieding afgelopen bij PLUS: 25% korting)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Over Diepvries Specialist Goulashkroketten

Diepvries Specialist Goulashkroketten zijn oven- en airfryersnacks voor wie een stevige snack zoekt met rundvlees in de vulling. De kroket heeft een extra groot formaat en past bij een snelle bereiding in oven of airfryer. Zoek je een aanbieding diepvries specialist goulashkroketten, dan is dit product logisch om te vergelijken binnen het schap voor oven- en airfryersnacks aanbieding. Ook bij een diepvries specialist goulashkroketten aanbieding valt de combinatie van ragout en rundvlees op.

Bespaartips

  • Vergelijk dit product bij Albert Heijn, Jumbo, Plus, Dirk, Vomar, Hoogvliet en Spar als je dezelfde diepvries snack zoekt.
  • Controleer de actuele prijs per verpakking van 500 gram, zodat je dezelfde inhoudsmaat naast elkaar zet.

Hoe vaak is er een Diepvries Specialist Goulashkroketten aanbieding?

Een aanbieding op Diepvries Specialist Goulashkroketten zagen we gemiddeld elke 18 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij PLUS.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Diepvries Specialist Goulashkroketten

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. PLUSAanbieding afgelopen: 25% korting, prijs is nu weer €4.29week van 7 september
  2. PLUSAanbieding gestart: 25% korting (t/m 8 september)week van 31 augustus

Veelgestelde vragen over Diepvries Specialist Goulashkroketten

Voor welk gebruik zijn deze goulashkroketten bedoeld?

Dit zijn oven- en airfryersnacks. Ze zijn geschikt als snackmoment of als hartige toevoeging bij een maaltijd.

Wat zit er in de vulling?

De vulling bestaat uit rundvlees in een licht pikante ragout. In de ingrediënten staan onder meer tarwebloem, rundvlees, tomaat, paprika en specerijen.

Welke allergenen komen in dit product voor?

In de ingrediënten staan tarwe, melk en selderij. Het product bevat ook eiwit uit melk en tarwebloem.

Hoe verschilt dit product van andere snacks van Diepvries Specialist?

Dit product is een extra grote kroket met rundvleesvulling en een ragout met een lichte pittigheid. Dat maakt het een andere keuze dan een standaard kroket of andere diepvries snack.

Kan ik dit product via SuperPrijsvergelijker vergelijken?

Ja, SuperPrijsvergelijker helpt je om dit product bij verschillende supermarkten naast elkaar te zetten.

Wat kost Diepvries Specialist Goulashkroketten nu?

De laagste prijs voor Diepvries Specialist Goulashkroketten is op dit moment €4,29 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 2 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Diepvries Specialist Goulashkroketten het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Diepvries Specialist Goulashkroketten nu voor €4,29.

Is €4,29 een normale prijs voor Diepvries Specialist Goulashkroketten?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,22 en €4,29. Vandaag is dat €4,29. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.