Naar de inhoud
Moersleutel - Quadrupel - Blik

Moersleutel - Quadrupel - Blik

440 ml

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

DekaMarkt
€ 4,99, € 11,34 per liter
Jumbo
€ 4,99, € 11,34 per liter
PLUS
€ 4,99, € 11,34 per liter
  • De prijs lag de afgelopen 12 weken steeds rond € 4.99.
  • Moersleutel - Quadrupel - Blik 440 ml is verkrijgbaar bij 3 supermarkten.
  • Laatste prijsdata update: deze week

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Moersleutel - Quadrupel - Blik aanbieding?

Een aanbieding op Moersleutel - Quadrupel - Blik zagen we gemiddeld elke 93 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Jumbo.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Veelgestelde vragen over Moersleutel - Quadrupel - Blik

Wat kost Moersleutel - Quadrupel - Blik nu?

De laagste prijs voor Moersleutel - Quadrupel - Blik is op dit moment €4.99 bij DekaMarkt. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Moersleutel - Quadrupel - Blik het goedkoopst?

DekaMarkt heeft Moersleutel - Quadrupel - Blik nu voor €4.99.

Is €4.99 een normale prijs voor Moersleutel - Quadrupel - Blik?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €4.99 en €4.99. Vandaag is dat €4.99. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.