Naar de inhoud
Dove Advanced care beauty finish spray

Dove Advanced care beauty finish spray

150 ml

Aanbiedingen deze week

Er zijn momenteel 2 aanbiedingen, bij Albert Heijn en Jumbo, vanaf €3,34.

AH
1+1 gratis
Van € 6,69 voor € 3,34, € 22,27 per liter
Jumbo
1+1 gratis
Van € 6,69 voor € 3,34, € 22,27 per liter
Poiesz
€ 5,99, € 39,93 per liter
Vomar
€ 6,65, € 44,33 per liter
PLUS
€ 6,69, € 44,60 per liter
Prijs bij andere winkels
Kruidvat
€ 6,69, € 44,60 per liter
bol.com
€ 8,69, € 57,93 per liter
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,68 en €5,99, gemiddeld €3,39. Vandaag is dat €3,34.
  • Dove Advanced care beauty finish spray 150 ml is verkrijgbaar bij 6 supermarkten en bij bol.com. Je bespaart tot 62% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 21 september (aanbieding gestart bij Albert Heijn: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Dove Advanced care beauty finish spray aanbieding?

Op Dove Advanced care beauty finish spray is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke 3 weken. De meest voorkomende korting is 50%, meestal bij PLUS, Albert Heijn, Jumbo of Kruidvat.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 5%, ook zónder aanbieding.

De huidige prijs ligt rond het gemiddelde. Er is regelmatig een betere Dove Advanced care beauty finish spray aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Dove Advanced care beauty finish spray

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 27 september)week van 21 september
  2. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, daarna weer €6.69week van 14 september
  3. bol.comPrijs verhoogd van €8.59 naar €8.69 (+1%)week van 14 september
  4. KruidvatAanbieding gewijzigd: 2+2 gratis → 2+3 gratisweek van 14 september
  5. PLUSAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €6.69week van 14 september
  6. Albert HeijnAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 13 september)week van 7 september
  7. bol.comPrijs verlaagd van €8.69 naar €8.59 (-1%)week van 7 september
  8. JumboAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 22 september)week van 7 september
  9. KruidvatAanbieding verlengd t/m 20 september: 2+2 gratisweek van 7 september
  10. PLUSAanbieding verlengd t/m 15 september: 1+1 gratisweek van 7 september

Veelgestelde vragen over Dove Advanced care beauty finish spray

Wat kost Dove Advanced care beauty finish spray nu?

De laagste prijs voor Dove Advanced care beauty finish spray is op dit moment €3,34 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 7 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Dove Advanced care beauty finish spray het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Dove Advanced care beauty finish spray nu voor €3,34. Dat is €5,35 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €5,35 verschil op Dove Advanced care beauty finish spray, oftewel 62%. Wij zetten de prijs bij 7 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,34 een normale prijs voor Dove Advanced care beauty finish spray?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,68 en €5,99. Vandaag is dat €3,34. Dat ligt onder het gemiddelde van €3,39.