Naar de inhoud

Lindor pistache melkchocolade bonbons

200 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Prijs bij andere winkels
  • De prijs lag de afgelopen 4 weken steeds rond €13,49.
  • Lindor pistache melkchocolade bonbons 200 gram is verkrijgbaar bij bol.com.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 3 augustus (nu ook te vergelijken bij bol.com)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Lindor pistache melkchocolade bonbons

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. bol.comNu ook te vergelijken, voor €13.49week van 3 augustus

Veelgestelde vragen over Lindor pistache melkchocolade bonbons

Wat kost Lindor pistache melkchocolade bonbons nu?

Lindor pistache melkchocolade bonbons kost op dit moment €13,49 bij bol.com.

Is €13,49 een normale prijs voor Lindor pistache melkchocolade bonbons?

In de afgelopen 4 weken lag de laagste prijs tussen €13,49 en €13,49. Vandaag is dat €13,49. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.