Naar de inhoud
Huismerk Poffertjes

Huismerk Poffertjes

24 stuks, 415 gram of 500 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

AH
24 stuks
€ 1,89
PLUS
415 gram
€ 1,95
Jumbo
500 gram
€ 1,99

Let op: de vermelde prijs van dit huismerkproduct is op basis van verschillende hoeveelheden per supermarkt.

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €1,89, gemiddeld €1,74. Vandaag is dat €0,99.
  • Huismerk Poffertjes 24 stuks is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 5% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 14 september (aanbieding gestart bij Albert Heijn: voor €0.99)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Huismerk Poffertjes aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Poffertjes zagen we gemiddeld elke 13 weken. De meest voorkomende aanbieding is 1+1 gratis, meestal bij Albert Heijn of Jumbo.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 5%, ook zónder aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Poffertjes

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding gestart: voor €0.99 (t/m 20 september)week van 14 september
  2. JumboAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €1.99week van 24 augustus
  3. JumboAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 25 augustus)week van 17 augustus
  4. PLUSPrijs verlaagd van €1.99 naar €1.95 (-2%)week van 17 augustus
  5. JumboNu ook te vergelijken, voor €1.99week van 27 juli

Veelgestelde vragen over Huismerk Poffertjes

Wat kost Huismerk Poffertjes nu?

De laagste prijs voor Huismerk Poffertjes is op dit moment €1,89 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Poffertjes het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Huismerk Poffertjes nu voor €1,89. Dat is €0,10 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,10 verschil op Huismerk Poffertjes, oftewel 5%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €0,99 een normale prijs voor Huismerk Poffertjes?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €1,89. Vandaag is dat €0,99. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.