Naar de inhoud
Huismerk Pasta pesto M

Huismerk Pasta pesto M

350 gram

Aanbiedingen deze week

Er is momenteel 1 aanbieding, bij Albert Heijn voor €3,50.

AH
350 gram2 voor €7Goedkoopste
4.49

3.50

Jumbo
350 gram

4.00

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,50 en €4,00, gemiddeld €3,54. Vandaag is dat €3,50.
  • Huismerk Pasta pesto M 350 gram is verkrijgbaar bij 2 supermarkten. Je bespaart tot 12% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een Huismerk Pasta pesto M aanbieding?

Op Huismerk Pasta pesto M is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke 3 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn of Jumbo.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 10%, ook zónder aanbieding.

De huidige prijs ligt rond het gemiddelde. Er is regelmatig een betere Huismerk Pasta pesto M aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Veelgestelde vragen over Huismerk Pasta pesto M

Wat kost Huismerk Pasta pesto M nu?

De laagste prijs voor Huismerk Pasta pesto M is op dit moment €3,50 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 2 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Pasta pesto M het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Huismerk Pasta pesto M nu voor €3,50. Dat is €0,50 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,50 verschil op Huismerk Pasta pesto M, oftewel 13%. Wij zetten de prijs bij 2 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,50 een normale prijs voor Huismerk Pasta pesto M?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,50 en €4,00. Vandaag is dat €3,50. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.