Naar de inhoud
Huismerk Stamppot andijvie

Huismerk Stamppot andijvie

500 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

AH
500 gram
€ 4,69, € 9,38 per kg
Jumbo
500 gram
€ 4,69, € 9,38 per kg
PLUS
500 gram
€ 4,69, € 9,38 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,49 en €4,69, gemiddeld €4,44. Vandaag is dat €4,69.
  • Huismerk Stamppot andijvie 500 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 28 september (nu ook te vergelijken bij Albert Heijn)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Stamppot andijvie

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnNu ook te vergelijken, voor €4.69week van 28 september
  2. JumboAanbieding afgelopen: 2 voor €6.99, prijs is nu weer €4.69week van 21 september
  3. JumboAanbieding gestart: 2 voor €6.99 (t/m 22 september)week van 14 september
  4. PLUSAanbieding afgelopen: voor €3.99, prijs is nu weer €4.69week van 24 augustus
  5. PLUSPrijs verhoogd van €4.49 naar €4.69 (+4%)week van 17 augustus
  6. PLUSAanbieding gestart: voor €3.99 (t/m 25 augustus)week van 17 augustus

Veelgestelde vragen over Huismerk Stamppot andijvie

Wat kost Huismerk Stamppot andijvie nu?

De laagste prijs voor Huismerk Stamppot andijvie is op dit moment €4,69 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Stamppot andijvie het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Huismerk Stamppot andijvie nu voor €4,69.

Is €4,69 een normale prijs voor Huismerk Stamppot andijvie?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,49 en €4,69. Vandaag is dat €4,69. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.