Naar de inhoud
Huismerk Vastkokende aardappelen

Huismerk Vastkokende aardappelen

3 kilo

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
3 kiloGoedkoopste
€ 3,49, € 1,16 per kg
AH
3 kilo
€ 3,85, € 1,28 per kg
Jumbo
3 kilo
€ 3,85, € 1,28 per kg
PLUS
3 kilo
€ 3,85, € 1,28 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €3,49, gemiddeld €2,85. Vandaag is dat €3,49.
  • Huismerk Vastkokende aardappelen 3 kilo is verkrijgbaar bij 4 supermarkten. Je bespaart tot 9% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 21 september (aanbieding gestart bij Jumbo: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Plan je week in 1 minuut met Picnic: download de app

Recepten met vastkokende aardappelen

Heerlijke Picnic recepten vind je in de Picnic app. Meer recepten bij Picnic

Over Huismerk Vastkokende aardappelen

Deze huismerk vastkokende aardappelen zitten in een voordelige verpakking van 3 kilo. Ze passen bij huishoudens die vaak aardappels eten. De blanke, gladde schil en rond-ovale vorm vallen direct op. Na het koken blijven ze stevig en kleuren ze mooi geel op je bord. Zoek je een huismerk vastkokende aardappelen aanbieding, een aanbieding huismerk vastkokende aardappelen of een aardappel ongeschild aanbieding?

Hoe vaak is er een Huismerk Vastkokende aardappelen aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Vastkokende aardappelen zagen we gemiddeld elke 8 weken. De meest voorkomende korting is 50%, meestal bij PLUS, Jumbo, Albert Heijn of Dirk van den Broek.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 20%, ook zónder aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Vastkokende aardappelen

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. JumboAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 29 september)week van 21 september
  2. PLUSAanbieding gestart: voor €2.49 (t/m 29 september)week van 21 september
  3. Dirk van den BroekAanbieding afgelopen: voor €0.99, prijs is nu weer €3.49week van 14 september
  4. Dirk van den BroekAanbieding herhaald: voor €0.99week van 7 september
  5. Dirk van den BroekAanbieding gestart: voor €0.99 (t/m 8 september)week van 31 augustus
  6. JumboAanbieding afgelopen: voor €2.49, daarna weer €3.85week van 31 augustus
  7. JumboAanbieding gestart: voor €2.49 (t/m 1 september)week van 24 augustus
  8. PLUSPrijs verhoogd van €3.49 naar €3.85 (+10%)week van 17 augustus
  9. Albert HeijnPrijs verlaagd van €3.99 naar €3.85 (-4%)week van 3 augustus
  10. JumboPrijs verlaagd van €3.99 naar €3.85 (-4%)week van 3 augustus

Veelgestelde vragen over Huismerk Vastkokende aardappelen

Welke rassen kunnen in deze verpakking zitten?

De verpakte rassen zijn onder meer Nicola, Erika, Lady Christl, Alexia en Ballerina.

Wat betekent aardappel ongeschild?

De aardappelen zitten met hun schil in de verpakking. Je kiest dus zelf of je ze schilt voor het koken.

Welke ingrediënten bevat dit product?

De ingrediëntenlijst vermeldt alleen aardappelen. Controleer bij allergieën altijd het etiket op de verpakking.

Wat kost Huismerk Vastkokende aardappelen nu?

De laagste prijs voor Huismerk Vastkokende aardappelen is op dit moment €3,49 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 4 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Vastkokende aardappelen het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Huismerk Vastkokende aardappelen nu voor €3,49. Dat is €0,36 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,36 verschil op Huismerk Vastkokende aardappelen, oftewel 9%. Wij zetten de prijs bij 4 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,49 een normale prijs voor Huismerk Vastkokende aardappelen?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €3,49. Vandaag is dat €3,49. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.