Naar de inhoud
Huismerk Iets kruimige aardappel

Huismerk Iets kruimige aardappel

3 kilo

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
3 kiloGoedkoopste
€ 3,49, € 1,16 per kg
Jumbo
3 kilo
€ 3,79, € 1,26 per kg
AH
3 kilo
€ 3,85, € 1,28 per kg
PLUS
3 kilo
€ 3,85, € 1,28 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,90 en €3,49, gemiddeld €3,05. Vandaag is dat €3,49.
  • Huismerk Iets kruimige aardappel 3 kilo is verkrijgbaar bij 4 supermarkten. Je bespaart tot 9% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 21 september (aanbieding gestart bij Jumbo: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Plan je week in 1 minuut met Picnic: download de app

Recepten met iets kruimige aardappel

Heerlijke Picnic recepten vind je in de Picnic app. Meer recepten bij Picnic

Hoe vaak is er een Huismerk Iets kruimige aardappel aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Iets kruimige aardappel zagen we gemiddeld elke 8 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij PLUS, Albert Heijn of Jumbo.

De hoogste korting van 50% is het laatst gezien bij PLUS, Albert Heijn en Jumbo (maandag 23 maart 2026 - week 13).

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Iets kruimige aardappel

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. JumboAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 29 september)week van 21 september
  2. PLUSAanbieding gestart: voor €2.49 (t/m 29 september)week van 21 september
  3. JumboPrijs verlaagd van €3.85 naar €3.79 (-2%)week van 31 augustus
  4. JumboAanbieding afgelopen: voor €2.49, daarna weer €3.85week van 31 augustus
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €3.85week van 24 augustus
  6. JumboAanbieding gestart: voor €2.49 (t/m 1 september)week van 24 augustus
  7. Albert HeijnAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 23 augustus)week van 17 augustus
  8. PLUSPrijs verhoogd van €3.45 naar €3.85 (+12%)week van 17 augustus
  9. Albert HeijnPrijs verlaagd van €3.99 naar €3.85 (-4%)week van 3 augustus
  10. JumboPrijs verlaagd van €3.99 naar €3.85 (-4%)week van 3 augustus

Veelgestelde vragen over Huismerk Iets kruimige aardappel

Wat kost Huismerk Iets kruimige aardappel nu?

De laagste prijs voor Huismerk Iets kruimige aardappel is op dit moment €3,49 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 4 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Iets kruimige aardappel het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Huismerk Iets kruimige aardappel nu voor €3,49. Dat is €0,36 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,36 verschil op Huismerk Iets kruimige aardappel, oftewel 9%. Wij zetten de prijs bij 4 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,49 een normale prijs voor Huismerk Iets kruimige aardappel?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,90 en €3,49. Vandaag is dat €3,49. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.