Naar de inhoud

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

PLUS
800 ml
€ 2,05, € 2,56 per liter
Vomar
800 ml
€ 2,05, € 2,56 per liter
Jumbo
800 ml
€ 2,15, € 2,69 per liter
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,05 en €2,09, gemiddeld €2,07. Vandaag is dat €2,05.
  • Huismerk Currysaus 800 ml is verkrijgbaar bij 3 supermarkten.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 7 september (prijs verlaagd van €2.09 naar €2.05 (-2%) bij PLUS)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Currysaus

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. PLUSPrijs verlaagd van €2.09 naar €2.05 (-2%)week van 7 september
  2. VomarPrijs verlaagd van €2.09 naar €2.05 (-2%)week van 7 september
  3. JumboPrijs verlaagd van €2.19 naar €2.15 (-2%)week van 31 augustus

Veelgestelde vragen over Huismerk Currysaus

Wat kost Huismerk Currysaus nu?

De laagste prijs voor Huismerk Currysaus is op dit moment €2,05 bij PLUS. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Currysaus het goedkoopst?

PLUS heeft Huismerk Currysaus nu voor €2,05. Dat is €0,10 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,10 verschil op Huismerk Currysaus, oftewel 5%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,05 een normale prijs voor Huismerk Currysaus?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,05 en €2,09. Vandaag is dat €2,05. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.