Naar de inhoud

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
150 gramGoedkoopste
€ 0,99, € 6,60 per kg
Jumbo
150 gram
€ 1,19, € 7,93 per kg
PLUS
150 gram
€ 1,19, € 7,93 per kg
  • De prijs lag de afgelopen 12 weken steeds rond €0,99.
  • Huismerk Julienne Wortel 150 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 17% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 24 augustus (aanbieding afgelopen bij PLUS: voor €1)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Plan je week in 1 minuut met Picnic: download de app

Recepten met julienne wortel

Heerlijke Picnic recepten vind je in de Picnic app. Meer recepten bij Picnic

Hoe vaak is er een Huismerk Julienne Wortel aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Julienne Wortel zagen we gemiddeld elke 18 weken. De meest voorkomende aanbieding is 1+1 gratis, meestal bij PLUS.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Julienne Wortel

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. PLUSAanbieding afgelopen: voor €1, prijs is nu weer €1.19week van 24 augustus
  2. PLUSAanbieding gestart: voor €1 (t/m 25 augustus)week van 17 augustus

Veelgestelde vragen over Huismerk Julienne Wortel

Wat kost Huismerk Julienne Wortel nu?

De laagste prijs voor Huismerk Julienne Wortel is op dit moment €0,99 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Julienne Wortel het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Huismerk Julienne Wortel nu voor €0,99. Dat is €0,20 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,20 verschil op Huismerk Julienne Wortel, oftewel 17%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €0,99 een normale prijs voor Huismerk Julienne Wortel?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €0,99. Vandaag is dat €0,99. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.