Naar de inhoud
Huismerk Biologisch Rundergehakt

Huismerk Biologisch Rundergehakt

500 gram• biologisch

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Vomar
500 gramGoedkoopste
€ 6,87, € 13,74 per kg
Jumbo
500 gram
€ 8,99, € 17,98 per kg
PLUS
500 gram
€ 8,99, € 17,98 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €6,87 en €8,99, gemiddeld €7,04. Vandaag is dat €6,87.
  • Huismerk Biologisch Rundergehakt 500 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 24% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 21 september (nu ook te vergelijken bij Jumbo)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Plan je week in 1 minuut met Picnic: download de app

Recepten met biologisch rundergehakt

Heerlijke Picnic recepten vind je in de Picnic app. Meer recepten bij Picnic

Hoe vaak is er een Huismerk Biologisch Rundergehakt aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Biologisch Rundergehakt zagen we gemiddeld elke 22 weken. De meest voorkomende korting is 15%, meestal bij PLUS.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Biologisch Rundergehakt

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. JumboNu ook te vergelijken, voor €8.99week van 21 september
  2. PLUSAanbieding afgelopen: 15% korting, prijs is nu weer €8.99week van 21 september
  3. PLUSAanbieding gestart: 15% korting (t/m 22 september)week van 14 september
  4. PLUSAanbieding afgelopen: 15% korting, daarna weer €8.99week van 17 augustus
  5. PLUSAanbieding gestart: 15% korting (t/m 18 augustus)week van 10 augustus
  6. VomarPrijs verlaagd van €13.73 naar €6.87 (-50%)week van 27 juli
  7. PLUSAanbieding afgelopen: 15% korting, daarna weer €8.99week van 20 juli
  8. VomarPrijs verhoogd van €6.87 naar €13.73 (+100%)week van 20 juli
  9. PLUSAanbieding gestart: 15% korting (t/m 14 juli)week van 6 juli

Veelgestelde vragen over Huismerk Biologisch Rundergehakt

Wat kost Huismerk Biologisch Rundergehakt nu?

De laagste prijs voor Huismerk Biologisch Rundergehakt is op dit moment €6,87 bij Vomar. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Biologisch Rundergehakt het goedkoopst?

Vomar heeft Huismerk Biologisch Rundergehakt nu voor €6,87. Dat is €2,12 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €2,12 verschil op Huismerk Biologisch Rundergehakt, oftewel 24%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €6,87 een normale prijs voor Huismerk Biologisch Rundergehakt?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €6,87 en €8,99. Vandaag is dat €6,87. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.