Naar de inhoud
Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin
De beste prijs voor

Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin

1 stuks

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

PLUS: gratis bezorging bij diverse producten (geldig t/m 25 augustus)
  • In de afgelopen 11 weken lag de laagste prijs tussen €1,50 en €4,49, gemiddeld €3,36. Vandaag is dat €1,50.
  • Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin 1 stuks is verkrijgbaar bij 2 supermarkten.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 17 augustus (aanbieding gestart bij Albert Heijn: 50% korting)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin aanbieding?

Op Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke 3 weken. De meest voorkomende korting is 60%, meestal bij Albert Heijn of Jumbo.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding gestart: 50% korting (t/m 23 augustus)week van 17 augustus
  2. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 60% korting, daarna weer €4.49week van 10 augustus
  3. Albert HeijnAanbieding gewijzigd: 2+2 gratis → 60% kortingweek van 3 augustus
  4. Albert HeijnAanbieding gestart: 2+2 gratis (t/m 2 augustus)week van 27 juli
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2 + 4 gratis, daarna weer €4.49week van 29 juni
  6. JumboAanbieding afgelopen: 2+4 gratis, prijs is nu weer €4.49week van 29 juni
  7. Albert HeijnAanbieding gestart: 2 + 4 gratis (t/m 28 juni)week van 22 juni
  8. JumboAanbieding gestart: 2+4 gratis (t/m 30 juni)week van 22 juni
  9. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1 + 1 gratis, daarna weer €4.49week van 15 juni
  10. Albert HeijnAanbieding gewijzigd: 60% korting → 1 + 1 gratisweek van 8 juni

Veelgestelde vragen over Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin

Wat kost Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin nu?

De laagste prijs voor Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin is op dit moment €4,49 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 2 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin nu voor €4,49.

Is €1,50 een normale prijs voor Witte Reus Toiletblok deluxe lovely jasmin?

In de afgelopen 11 weken lag de laagste prijs tussen €1,50 en €4,49. Vandaag is dat €1,50. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.