Naar de inhoud
Pickwick Mix for chai latte spiced

Pickwick Mix for chai latte spiced

240 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
Goedkoopste

6.65

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,49 en €6,99, gemiddeld €5,79. Vandaag is dat €6,65.
  • Pickwick Mix for chai latte spiced 240 gram is verkrijgbaar bij 6 supermarkten.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 24 augustus (prijs verlaagd van €6.99 naar €6.95 (-1%) bij DekaMarkt)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Over Pickwick Mix for chai latte spiced

Pickwick Spicy Chai Latte is een kruidenthee in een verpakking van 240 gram. Het product bevat zwarte thee-extract, kaneel en specerijen, met maltodextrine en suiker als basis. Wie zoekt op pickwick spicy chai latte aanbieding of aanbieding pickwick spicy chai latte kan dit product vergelijken via SuperPrijsvergelijker.nl. Voor wie een kruidenthee aanbieding zoekt, past deze variant bij een warme drank met chai-karakter.

Hoe vaak is er een Pickwick Mix for chai latte spiced aanbieding?

Een aanbieding op Pickwick Mix for chai latte spiced zagen we gemiddeld elke 28 weken. De meest voorkomende korting is 50%, meestal bij Dirk van den Broek of PLUS.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Pickwick Mix for chai latte spiced

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. DekaMarktPrijs verlaagd van €6.99 naar €6.95 (-1%)week van 24 augustus
  2. Dirk van den BroekPrijs verlaagd van €6.99 naar €6.65 (-5%)week van 24 augustus
  3. DekaMarktAanbieding afgelopenweek van 20 juli
  4. PLUSAanbieding afgelopen: 50% korting, prijs is nu weer €6.99week van 20 juli
  5. Dirk van den BroekAanbieding afgelopen: voor €3.49, daarna weer €6.99week van 6 juli
  6. Dirk van den BroekAanbieding herhaald: voor €3.49week van 22 juni
  7. Dirk van den BroekAanbieding gestart: voor €3.49 (t/m 23 juni)week van 15 juni

Veelgestelde vragen over Pickwick Mix for chai latte spiced

Welke ingrediënten zitten in Pickwick Spicy Chai Latte?

De samenstelling bevat onder meer maltodextrine, suiker, zwarte thee-extract, kaneel, specerijen en antiklontermiddel E341. In de ingrediëntenlijst staat ook dat het zwarte thee-extract Rainforest Alliance Certified is.

Is dit product een gewone thee of een chai latte?

Dit is een kruidenthee met chai-lattekarakter, geen standaard losse thee. De smaakopbouw komt uit zwarte thee-extract, kaneel en specerijen.

Waar moet ik op letten bij dit product als ik allergenen controleer?

In de opgegeven ingrediëntenlijst staan geen losse allergenen vermeld. Controleer altijd het etiket als je gevoelig bent voor specifieke bestanddelen.

Hoe gebruik ik Pickwick Spicy Chai Latte?

Gebruik het product als basis voor een warme chai-latteachtige drank. Volg de aanwijzingen op de verpakking voor de juiste bereiding.

Kan ik dit product vergelijken op SuperPrijsvergelijker?

Ja, op SuperPrijsvergelijker.nl kun je deze Pickwick-variant naast het aanbod van verschillende supermarkten zetten.

Wat kost Pickwick Mix for chai latte spiced nu?

De laagste prijs voor Pickwick Mix for chai latte spiced is op dit moment €6,65 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 6 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Pickwick Mix for chai latte spiced het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Pickwick Mix for chai latte spiced nu voor €6,65. Dat is €0,34 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,34 verschil op Pickwick Mix for chai latte spiced, oftewel 5%. Wij zetten de prijs bij 6 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €6,65 een normale prijs voor Pickwick Mix for chai latte spiced?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,49 en €6,99. Vandaag is dat €6,65. Dat ligt boven het gemiddelde van €5,79.