Naar de inhoud
Huismerk Gebraden Gehakt ca

Huismerk Gebraden Gehakt ca

115 gram, 125 gram of 120 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Jumbo
115 gram
€ 2,00, € 17,39 per kg
Dirk
125 gram
€ 2,49, € 19,92 per kg
PLUS
120 gram
€ 3,06, € 25,50 per kg

Let op: de vermelde prijs van dit huismerkproduct is op basis van verschillende hoeveelheden per supermarkt.

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,50 en €2,00, gemiddeld €1,91. Vandaag is dat €2,00.
  • Huismerk Gebraden Gehakt ca 115 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 35% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 21 september (aanbieding afgelopen bij Jumbo: 2 voor €3)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Huismerk Gebraden Gehakt ca aanbieding?

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 15%, ook zónder aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Gebraden Gehakt ca

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. JumboAanbieding afgelopen: 2 voor €3, prijs is nu weer €2.00week van 21 september
  2. JumboAanbieding gestart: 2 voor €3 (t/m 22 september)week van 14 september
  3. PLUSPrijs verhoogd van €2.89 naar €3.06 (+6%)week van 31 augustus
  4. JumboAanbieding afgelopen: 2 voor €3, daarna weer €2.00week van 17 augustus
  5. JumboAanbieding gestart: 2 voor €3 (t/m 18 augustus)week van 10 augustus

Veelgestelde vragen over Huismerk Gebraden Gehakt ca

Wat kost Huismerk Gebraden Gehakt ca nu?

De laagste prijs voor Huismerk Gebraden Gehakt ca is op dit moment €2,00 bij Jumbo. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Gebraden Gehakt ca het goedkoopst?

Jumbo heeft Huismerk Gebraden Gehakt ca nu voor €2,00. Dat is €1,06 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €1,06 verschil op Huismerk Gebraden Gehakt ca, oftewel 35%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,00 een normale prijs voor Huismerk Gebraden Gehakt ca?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,50 en €2,00. Vandaag is dat €2,00. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.