Naar de inhoud
Huismerk Marmercake

Huismerk Marmercake

450 gram of 400 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
450 gram
€ 2,19, € 4,87 per kg
PLUS
450 gram
€ 2,49, € 5,53 per kg
AH
400 gram
€ 4,39, € 10,98 per kg

Let op: de vermelde prijs van dit huismerkproduct is op basis van verschillende hoeveelheden per supermarkt.

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,15 en €4,29, gemiddeld €3,75. Vandaag is dat €2,19.
  • Huismerk Marmercake 450 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 50% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 28 september (prijs verhoogd van €4.29 naar €4.39 (+2%) bij Albert Heijn)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Huismerk Marmercake aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Marmercake zagen we gemiddeld elke 11 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Marmercake

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnPrijs verhoogd van €4.29 naar €4.39 (+2%)week van 28 september
  2. Dirk van den BroekPrijs verhoogd van €2.15 naar €2.19 (+2%)week van 28 september
  3. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 25% korting, daarna weer €4.29week van 14 september
  4. Albert HeijnAanbieding gestart: 25% korting (t/m 13 september)week van 7 september
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 25% korting, daarna weer €4.29week van 27 juli
  6. Albert HeijnAanbieding gestart: 25% korting (t/m 26 juli)week van 20 juli

Veelgestelde vragen over Huismerk Marmercake

Wat kost Huismerk Marmercake nu?

De laagste prijs voor Huismerk Marmercake is op dit moment €2,19 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Marmercake het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Huismerk Marmercake nu voor €2,19. Dat is €2,20 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €2,20 verschil op Huismerk Marmercake, oftewel 50%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,19 een normale prijs voor Huismerk Marmercake?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,15 en €4,29. Vandaag is dat €2,19. Dat ligt onder het gemiddelde van €3,75.