Naar de inhoud

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
500 gramGoedkoopste
€ 1,49, € 2,98 per kg
Jumbo
500 gram
€ 1,79, € 3,58 per kg
PLUS
500 gram
€ 1,79, € 3,58 per kg
  • In de afgelopen 3 weken lag de laagste prijs tussen €0,90 en €1,49, gemiddeld €1,29. Vandaag is dat €1,49.
  • Huismerk Verse Zuurkool 500 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 17% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 21 september (aanbieding gestart bij Jumbo: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Huismerk Verse Zuurkool aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Verse Zuurkool zagen we gemiddeld elke 15 weken. De meest voorkomende korting is 50%, meestal bij Jumbo of PLUS.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Verse Zuurkool

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. JumboPrijs verlaagd van €1.89 naar €1.79 (-5%)week van 21 september
  2. JumboAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 29 september)week van 21 september
  3. PLUSPrijs verhoogd van €1.69 naar €1.79 (+6%)week van 21 september
  4. JumboPrijs verhoogd van €1.69 naar €1.89 (+12%)week van 14 september
  5. PLUSPrijs verlaagd van €1.79 naar €1.69 (-6%)week van 14 september

Veelgestelde vragen over Huismerk Verse Zuurkool

Wat kost Huismerk Verse Zuurkool nu?

De laagste prijs voor Huismerk Verse Zuurkool is op dit moment €1,49 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Verse Zuurkool het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Huismerk Verse Zuurkool nu voor €1,49. Dat is €0,30 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,30 verschil op Huismerk Verse Zuurkool, oftewel 17%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €1,49 een normale prijs voor Huismerk Verse Zuurkool?

In de afgelopen 3 weken lag de laagste prijs tussen €0,90 en €1,49. Vandaag is dat €1,49. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.