Naar de inhoud
Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn

Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn

400 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
€ 2,09, € 5,22 per kg
Hoogvliet
€ 2,09, € 5,22 per kg
Vomar
€ 2,09, € 5,22 per kg
DekaMarkt
€ 2,25, € 5,62 per kg
AH
€ 2,29, € 5,72 per kg
PLUS
€ 2,29, € 5,72 per kg
Spar
€ 2,59, € 6,48 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,14 en €2,09, gemiddeld €1,76. Vandaag is dat €2,09.
  • Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn 400 gram is verkrijgbaar bij 7 supermarkten. Je bespaart tot 19% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 14 september (aanbieding afgelopen bij Albert Heijn: 2 voor €2.99)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Plan je week in 1 minuut met Picnic: download de app

Recepten met Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn

Heerlijke Picnic recepten vind je in de Picnic app. Meer recepten bij Picnic

Over Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn

Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn zijn diepvriesgroenten die handig zijn voor wie snel een portie groente wil toevoegen aan een maaltijd. De kleine, zachte erwten hebben een milde smaak en passen goed bij uiteenlopende gerechten, zoals stamppot, rijst, pasta of een frisse groentemix. Omdat ze direct uit de vriezer te bereiden zijn, zijn ze praktisch voor dagelijks gebruik en blijven ze lang op voorraad. Wie zoekt naar een bonduelle tuinerwtjes extra fijn aanbieding of een diepvries groente aanbieding, vindt hiermee een veelzijdige keuze voor in de keuken.

Bespaartips

  • Omdat diepvriesgroente lang houdbaar is, kan het slim zijn om extra in te slaan wanneer er een aanbieding is.
  • Vergelijk prijzen bij Albert Heijn, Jumbo, Plus, Dirk, Vomar, Hoogvliet en Spar om te zien waar deze verpakking het voordeligst uitvalt.
  • Let op voordeelacties of multibuys als je vaker tuinerwtjes gebruikt in maaltijden voor het hele gezin.

Hoe vaak is er een Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn aanbieding?

Een aanbieding op Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn zagen we gemiddeld elke 7 weken. De meest voorkomende aanbieding is 1+1 gratis, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Dirk van den Broek of Hoogvliet.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 5%, ook zónder aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2 voor €2.99, prijs is nu weer €2.29week van 14 september
  2. Albert HeijnAanbieding gestart: 2 voor €2.99 (t/m 13 september)week van 7 september
  3. DekaMarktAanbieding afgelopen: 2 voor €2.99, prijs is nu weer €2.25week van 7 september
  4. DekaMarktAanbieding gestart: 2 voor €2.99 (t/m 7 september)week van 31 augustus
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2 voor €2.99, daarna weer €2.29week van 24 augustus
  6. Albert HeijnAanbieding gestart: 2 voor €2.99 (t/m 23 augustus)week van 17 augustus
  7. HoogvlietAanbieding afgelopen: voor €1.49, prijs is nu weer €2.09week van 17 augustus
  8. Dirk van den BroekAanbieding afgelopen: voor €1.49, prijs is nu weer €2.09week van 10 augustus
  9. HoogvlietAanbieding gestart: voor €1.49 (t/m 18 augustus)week van 10 augustus
  10. Dirk van den BroekAanbieding gestart: voor €1.49 (t/m 11 augustus)week van 3 augustus

Veelgestelde vragen over Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn

Hoe bewaar ik Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn?

Bewaar de erwten in de vriezer bij de aanbevolen temperatuur en sluit de verpakking goed af na gebruik. Zo blijven smaak en structuur het best behouden.

Hoe bereid ik deze tuinerwtjes het makkelijkst?

Je kunt ze direct uit de vriezer koken, stomen of kort opwarmen in een pan. Door de kleine korrel zijn ze meestal snel gaar.

Waarin verschillen extra fijne tuinerwtjes van gewone tuinerwtjes?

Extra fijne tuinerwtjes zijn kleiner van formaat en hebben vaak een zachtere beet. Daardoor zijn ze geschikt voor gerechten waarin een subtiele structuur gewenst is.

Bevat dit product bekende allergenen?

Controleer altijd het etiket van de verpakking voor de meest actuele ingrediënten- en allergeneninformatie. Bij diepvriesgroente is de samenstelling meestal eenvoudig, maar verpakkingstekst blijft leidend.

Kan ik dit product ook gebruiken via SuperPrijsvergelijker?

Ja, via SuperPrijsvergelijker kun je eenvoudig supermarkten vergelijken en zien waar dit product beschikbaar is.

Wat kost Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn nu?

De laagste prijs voor Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn is op dit moment €2,09 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 7 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn nu voor €2,09. Dat is €0,50 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,50 verschil op Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn, oftewel 19%. Wij zetten de prijs bij 7 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,09 een normale prijs voor Bonduelle Tuinerwtjes extra fijn?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,14 en €2,09. Vandaag is dat €2,09. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.