Naar de inhoud
Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta

Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta

75 ml

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
Goedkoopste

5.99

Prijs bij andere winkels
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,69 en €5,99, gemiddeld €4,79. Vandaag is dat €5,99.
  • Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta 75 ml is verkrijgbaar bij 7 supermarkten en bij bol.com. Je bespaart tot 40% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 24 augustus (aanbieding afgelopen bij Albert Heijn: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta aanbieding?

Een aanbieding op Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta zagen we gemiddeld elke 5 weken. De meest voorkomende aanbieding is 1+1 gratis, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Jumbo of Dirk van den Broek.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €6.29week van 24 augustus
  2. DekaMarktAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €6.19week van 24 augustus
  3. Albert HeijnAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 23 augustus)week van 17 augustus
  4. DekaMarktAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 24 augustus)week van 17 augustus
  5. KruidvatAanbieding afgelopen: 3 voor €10, prijs is nu weer €6.29week van 17 augustus
  6. KruidvatNu ook te vergelijken, voor €6.29week van 10 augustus
  7. bol.comNu ook te vergelijken, voor €9.99week van 3 augustus
  8. JumboAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €6.29week van 27 juli
  9. PLUSPrijs verhoogd van €4.49 naar €6.29 (+40%)week van 27 juli
  10. PLUSAanbieding afgelopen: 3 voor €9.99, daarna weer €4.49week van 27 juli

Veelgestelde vragen over Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta

Wat kost Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta nu?

De laagste prijs voor Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta is op dit moment €5,99 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 8 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta nu voor €5,99. Dat is €4,00 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €4,00 verschil op Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta, oftewel 40%. Wij zetten de prijs bij 8 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €5,99 een normale prijs voor Sensodyne Proglasur daily protection tandpasta?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,69 en €5,99. Vandaag is dat €5,99. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.