Naar de inhoud
Sensodyne Complete Protection Whitening

Sensodyne Complete Protection Whitening

75 ml

Aanbiedingen deze week

Er zijn momenteel 2 aanbiedingen, bij PLUS en Kruidvat, vanaf €3,33.

PLUS
3 voor €9.99
Van € 7,29 voor € 3,33, € 44,40 per liter
AH
€ 7,29, € 97,20 per liter
Jumbo
€ 7,29, € 97,20 per liter
Prijs bij andere winkels
Kruidvat
1+1 gratis
Van € 7,29 voor € 3,64
bol.com
€ 9,60, € 128,00 per liter
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,33 en €7,29, gemiddeld €5,48. Vandaag is dat €3,33.
  • Sensodyne Complete Protection Whitening 75 ml is verkrijgbaar bij 4 supermarkten en bij bol.com. Je bespaart tot 65% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 21 september (aanbieding gestart bij Kruidvat: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Sensodyne Complete Protection Whitening aanbieding?

Een aanbieding op Sensodyne Complete Protection Whitening zagen we gemiddeld elke 5 weken. De meest voorkomende aanbieding is 1+1 gratis, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Jumbo of Kruidvat.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Sensodyne Complete Protection Whitening

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. bol.comPrijs verhoogd van €9.30 naar €9.60 (+3%)week van 21 september
  2. KruidvatAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 4 oktober)week van 21 september
  3. PLUSAanbieding gestart: 3 voor €9.99 (t/m 29 september)week van 21 september
  4. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2+1 gratis, prijs is nu weer €7.29week van 14 september
  5. bol.comPrijs verhoogd van €9.10 naar €9.30 (+2%)week van 14 september
  6. Albert HeijnAanbieding gestart: 2+1 gratis (t/m 13 september)week van 7 september
  7. PLUSAanbieding afgelopen: 3 voor €9.99, daarna weer €7.29week van 7 september
  8. bol.comPrijs verlaagd van €9.50 naar €9.10 (-4%)week van 31 augustus
  9. PLUSAanbieding gestart: 3 voor €9.99 (t/m 8 september)week van 31 augustus
  10. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, daarna weer €7.29week van 24 augustus

Veelgestelde vragen over Sensodyne Complete Protection Whitening

Wat kost Sensodyne Complete Protection Whitening nu?

De laagste prijs voor Sensodyne Complete Protection Whitening is op dit moment €3,33 bij PLUS. We vergelijken de prijs bij 5 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Sensodyne Complete Protection Whitening het goedkoopst?

PLUS heeft Sensodyne Complete Protection Whitening nu voor €3,33. Dat is €6,27 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €6,27 verschil op Sensodyne Complete Protection Whitening, oftewel 65%. Wij zetten de prijs bij 5 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,33 een normale prijs voor Sensodyne Complete Protection Whitening?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,33 en €7,29. Vandaag is dat €3,33. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.