Naar de inhoud
Apetina Witte kaasblokjes in olie

Apetina Witte kaasblokjes in olie

265 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
€ 2,79, € 10,53 per kg
Vomar
€ 2,79, € 10,53 per kg
DekaMarkt
€ 2,95, € 11,13 per kg
AH
€ 2,99, € 11,28 per kg
Jumbo
€ 2,99, € 11,28 per kg
PLUS
€ 2,99, € 11,28 per kg
Poiesz
€ 2,99, € 11,28 per kg
Spar
€ 3,39, € 12,79 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,48 en €2,79, gemiddeld €2,41. Vandaag is dat €2,79.
  • Apetina Witte kaasblokjes in olie 265 gram is verkrijgbaar bij 8 supermarkten. Je bespaart tot 18% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 7 september (aanbieding afgelopen bij DekaMarkt: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Over Apetina Witte kaasblokjes in olie

Apetina Arla Apetina witte kaasblokjes in olie is een verpakking van 265 gram met zachte witte kaasblokjes in gekruide olie. Het product past goed bij salades, ovenschotels en andere mediterrane gerechten, en is geschikt voor wie op zoek is naar een milde, romige kaassoort met een kruimelige structuur. Dankzij de combinatie van witte kaas en olie met kruiden en specerijen krijgt het gerecht extra smaak zonder veel extra bereiding. Zoek je apetina arla apetina witte kaasblokjes in olie aanbieding, dan is dit een handige optie om in de gaten te houden. Ook bij aanbieding apetina arla apetina witte kaasblokjes in olie en feta, geitenkaas, witte kaas aanbieding kan dit product interessant zijn voor wie graag voordelig boodschappen doet.

Bespaartips

  • Koop meerdere verpakkingen wanneer dit product in de aanbieding is, zeker als je het regelmatig gebruikt in salades of warme gerechten.
  • Let bij Albert Heijn, Jumbo, Plus, Dirk, Vomar, Hoogvliet en Spar op multibuy-acties, omdat die de prijs per gram vaak gunstiger maken.
  • Gebruik de kaasblokjes tijdig na opening, zodat je verspilling voorkomt en het meeste haalt uit een voordelige aankoop.

Hoe vaak is er een Apetina Witte kaasblokjes in olie aanbieding?

Een aanbieding op Apetina Witte kaasblokjes in olie zagen we gemiddeld elke 18 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij PLUS, Dirk van den Broek, DekaMarkt of Jumbo.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 5%, ook zónder aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Apetina Witte kaasblokjes in olie

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. DekaMarktAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €2.95week van 7 september
  2. JumboAanbieding afgelopen: 25% korting, prijs is nu weer €2.99week van 7 september
  3. DekaMarktAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 7 september)week van 31 augustus
  4. JumboAanbieding gestart: 25% korting (t/m 8 september)week van 31 augustus
  5. SparPrijs verhoogd van €1.99 naar €3.39 (+70%)week van 10 augustus
  6. DekaMarktAanbieding afgelopen: voor €1.99, daarna weer €2.95week van 27 juli
  7. PoieszAanbieding afgelopen: voor €2.00, prijs is nu weer €2.99week van 27 juli
  8. SparPrijs verlaagd van €3.39 naar €1.99 (-41%)week van 27 juli
  9. DekaMarktAanbieding gestart: voor €1.99week van 20 juli
  10. JumboAanbieding afgelopen: voor €1.99, daarna weer €2.99week van 20 juli

Veelgestelde vragen over Apetina Witte kaasblokjes in olie

Hoe gebruik je Apetina witte kaasblokjes in olie het best?

Laat de kaasblokjes uitlekken en voeg ze koud toe aan een salade, wrap of broodgerecht. Je kunt ze ook kort mee verwarmen in een ovenschotel, maar dan blijft de structuur het best als je ze pas op het einde toevoegt.

Hoe bewaar je dit product na openen?

Bewaar de verpakking na openen goed afgesloten in de koelkast en houd de blokjes zoveel mogelijk onder de olie. Gebruik het product bij voorkeur binnen enkele dagen na openen.

Wat is het verschil met andere Apetina-producten?

Deze variant bestaat uit witte kaasblokjes in gekruide olie, waardoor hij direct klaar is voor gebruik en extra smaak heeft. Andere Apetina-varianten kunnen bijvoorbeeld losser van structuur zijn of zonder olie worden verkocht.

Bevat dit product allergenen?

Ja, volgens de ingrediënten bevat het melk. Het product is gemaakt van witte kaas op basis van melk en is daardoor niet geschikt voor mensen met een melkallergie.

Waar kan ik prijsvoordeel vergelijken?

Op SuperPrijsvergelijker kun je eenvoudig zien welke supermarkt dit product op dat moment aanbiedt.

Wat kost Apetina Witte kaasblokjes in olie nu?

De laagste prijs voor Apetina Witte kaasblokjes in olie is op dit moment €2,79 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 8 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Apetina Witte kaasblokjes in olie het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Apetina Witte kaasblokjes in olie nu voor €2,79. Dat is €0,60 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,60 verschil op Apetina Witte kaasblokjes in olie, oftewel 18%. Wij zetten de prijs bij 8 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,79 een normale prijs voor Apetina Witte kaasblokjes in olie?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,48 en €2,79. Vandaag is dat €2,79. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.