Naar de inhoud
Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack

Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack

45 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
Goedkoopste
€ 1,93, € 42,89 per kg
DekaMarkt
€ 1,97, € 43,78 per kg
AH
€ 1,99, € 44,22 per kg
Jumbo
€ 1,99, € 44,22 per kg
Prijs bij andere winkels
bol.com
€ 20,83, € 433,96 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €1,93, gemiddeld €1,77. Vandaag is dat €1,93.
  • Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack 45 gram is verkrijgbaar bij 4 supermarkten en bij bol.com. Je bespaart tot 91% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 7 september (nu ook te vergelijken bij bol.com)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack aanbieding?

Een aanbieding op Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack zagen we gemiddeld elke 10 weken. De meest voorkomende korting is 30%, meestal bij Albert Heijn of Dirk van den Broek.

De hoogste korting van 35% is het laatst gezien bij Albert Heijn en Dirk van den Broek (maandag 22 juni 2026 - week 26).

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. bol.comNu ook te vergelijken, voor €20.83week van 7 september
  2. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €1.99week van 24 augustus
  3. Albert HeijnAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 23 augustus)week van 17 augustus
  4. DekaMarktNu ook te vergelijken, voor €1.97week van 13 juli
  5. Dirk van den BroekAanbieding afgelopen: voor €0.99, prijs is nu weer €1.93week van 6 juli
  6. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 35% korting, daarna weer €1.99week van 29 juni
  7. Dirk van den BroekAanbieding gestart: voor €0.99 (t/m 7 juli)week van 29 juni

Veelgestelde vragen over Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack

Wat kost Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack nu?

De laagste prijs voor Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack is op dit moment €1,93 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 5 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack nu voor €1,93. Dat is €18,90 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €18,90 verschil op Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack, oftewel 91%. Wij zetten de prijs bij 5 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €1,93 een normale prijs voor Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €1,93. Vandaag is dat €1,93. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.