Naar de inhoud
Bolletje Fries roggebrood

Bolletje Fries roggebrood

500 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,42 en €1,75, gemiddeld €1,72. Vandaag is dat €1,75.
  • Bolletje Fries roggebrood 500 gram is verkrijgbaar bij 9 supermarkten. Je bespaart tot 19% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 13 juli (nu ook te vergelijken bij DekaMarkt)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een Bolletje Fries roggebrood aanbieding?

Een aanbieding op Bolletje Fries roggebrood zagen we gemiddeld elke 28 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Bolletje Fries roggebrood

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. DekaMarktNu ook te vergelijken, voor €1.85week van 13 juli
  2. PoieszNu ook te vergelijken, voor €1.99week van 13 juli
  3. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 25% korting, prijs is nu weer €1.89week van 29 juni
  4. VomarPrijs verlaagd van €1.79 naar €1.75 (-2%)week van 29 juni
  5. Albert HeijnAanbieding gestart: 25% korting (t/m 21 juni)week van 15 juni
  6. HoogvlietPrijs verlaagd van €1.79 naar €1.75 (-2%)week van 8 juni
  7. Dirk van den BroekPrijs verlaagd van €1.79 naar €1.75 (-2%)week van 1 juni

Veelgestelde vragen over Bolletje Fries roggebrood

Wat kost Bolletje Fries roggebrood nu?

De laagste prijs voor Bolletje Fries roggebrood is op dit moment €1,75 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 9 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Bolletje Fries roggebrood het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Bolletje Fries roggebrood nu voor €1,75. Dat is €0,40 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,40 verschil op Bolletje Fries roggebrood, oftewel 19%. Wij zetten de prijs bij 9 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €1,75 een normale prijs voor Bolletje Fries roggebrood?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,42 en €1,75. Vandaag is dat €1,75. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.