Naar de inhoud
Johma 100% plantaardige kip-sambasalade

Johma 100% plantaardige kip-sambasalade

175 gram

Aanbiedingen deze week

Er is momenteel 1 aanbieding, bij PLUS voor €2,24.Laagste prijs sinds juli 2026

PLUS
2 voor €4.49Goedkoopste
2.49

2.24

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,99 en €3,29, gemiddeld €2,63. Vandaag is dat €2,24.
  • Johma 100% plantaardige kip-sambasalade 175 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 32% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 24 augustus (aanbieding gestart bij PLUS: 2 voor €4.49)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Over Johma 100% plantaardige kip-sambasalade

Johma 100% plantaardige kip-sambasalade is een plantaardige spread van 175 gram met soja-tarwe stukjes, rode peper en specerijen. De salade past op brood, crackers of als onderdeel van een lunch. Zoek je johma 100% plantaardige kip-sambasalade aanbieding, dan is dit een relevante keuze voor wie een veganistische spreads aanbieding bekijkt. Ook als je een aanbieding johma 100% plantaardige kip-sambasalade vergelijkt, valt dit product op door de groene deksel en de zoet-pittige smaakrichting.

Bespaartips

  • Kies een moment waarop deze 175-grams verpakking in het schap staat, zodat je de plantaardige variant direct kunt vergelijken met andere spreads van Johma.
  • Let bij het vergelijken op de groene deksel; daarmee herken je snel dezelfde 100% plantaardige versie.

Hoe vaak is er een Johma 100% plantaardige kip-sambasalade aanbieding?

Een aanbieding op Johma 100% plantaardige kip-sambasalade zagen we gemiddeld elke 5 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn, PLUS of Jumbo.

De hoogste korting van 30% is het laatst gezien bij Albert Heijn, PLUS en Jumbo (maandag 2 maart 2026 - week 10).

De huidige prijs ligt rond het gemiddelde. Er is regelmatig een betere Johma 100% plantaardige kip-sambasalade aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Johma 100% plantaardige kip-sambasalade

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. PLUSPrijs verlaagd van €3.29 naar €2.49 (-24%)week van 24 augustus
  2. PLUSAanbieding gestart: 2 voor €4.49 (t/m 1 september)week van 24 augustus
  3. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 3 voor €5.99, prijs is nu weer €3.29week van 17 augustus
  4. Albert HeijnAanbieding gestart: 3 voor €5.99 (t/m 16 augustus)week van 10 augustus
  5. JumboAanbieding afgelopen: 2 voor €4.50, prijs is nu weer €3.29week van 10 augustus
  6. JumboAanbieding gestart: 2 voor €4.50 (t/m 11 augustus)week van 3 augustus
  7. PLUSPrijs verhoogd van €2.49 naar €3.29 (+32%)week van 27 juli
  8. PLUSAanbieding afgelopen: 2 voor €4.49, daarna weer €2.49week van 27 juli
  9. PLUSPrijs verlaagd van €3.29 naar €2.49 (-24%)week van 20 juli
  10. PLUSAanbieding gestart: 2 voor €4.49 (t/m 28 juli)week van 20 juli

Veelgestelde vragen over Johma 100% plantaardige kip-sambasalade

Waarvoor gebruik je deze plantaardige salade?

Deze salade is bedoeld als spread voor brood, toast of crackers. Door de combinatie van plantaardige stukjes en rode peper past het ook bij een snelle lunch.

Welke bijzondere ingrediënten zitten erin?

De vulling bestaat uit plantaardige stukjes op basis van tarwe- en soja-eiwit, met rode peper en kruiden. In de samenstelling staan ook onder meer tomatenpuree, knoflook en paprikagranulaat.

Welke allergenen kunnen voorkomen?

Het product bevat tarwe, soja en mosterd. Het kan ook ei, melk, noten, pinda's, schaaldieren, selderij en vis bevatten.

Hoe verschilt dit van andere Johma-salades?

Dit is de plantaardige variant binnen de spreads van Johma. De groene deksel helpt om deze versie in het schap te herkennen.

Waar kan ik dit product vergelijken?

Op SuperPrijsvergelijker kun je dit product naast het aanbod van supermarkten als Albert Heijn, Jumbo, Plus, Dirk, Vomar, Hoogvliet en Spar zetten.

Wat kost Johma 100% plantaardige kip-sambasalade nu?

De laagste prijs voor Johma 100% plantaardige kip-sambasalade is op dit moment €2,24 bij PLUS. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Johma 100% plantaardige kip-sambasalade het goedkoopst?

PLUS heeft Johma 100% plantaardige kip-sambasalade nu voor €2,24. Dat is €1,05 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €1,05 verschil op Johma 100% plantaardige kip-sambasalade, oftewel 32%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,24 een normale prijs voor Johma 100% plantaardige kip-sambasalade?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,99 en €3,29. Vandaag is dat €2,24. Dat ligt onder het gemiddelde van €2,63.

Wat is de laagste prijs die we voor Johma 100% plantaardige kip-sambasalade gemeten hebben?

€1,99. Zo goedkoop was Johma 100% plantaardige kip-sambasalade voor het laatst in juli 2026. Normaal betaal je €3,05. Wij volgen deze prijs sinds maart 2025.