Naar de inhoud
Chio Heartbreakers Classic Chips

Chio Heartbreakers Classic Chips

30 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Jumbo
€ 0,69, € 23,00 per kg
PLUS
€ 0,69, € 23,00 per kg
  • De prijs lag de afgelopen 12 weken steeds rond €0,69.
  • Chio Heartbreakers Classic Chips 30 gram is verkrijgbaar bij 2 supermarkten.
  • Laatste prijsdata update: deze week

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Veelgestelde vragen over Chio Heartbreakers Classic Chips

Wat kost Chio Heartbreakers Classic Chips nu?

De laagste prijs voor Chio Heartbreakers Classic Chips is op dit moment €0,69 bij Jumbo. We vergelijken de prijs bij 2 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Chio Heartbreakers Classic Chips het goedkoopst?

Jumbo heeft Chio Heartbreakers Classic Chips nu voor €0,69.

Is €0,69 een normale prijs voor Chio Heartbreakers Classic Chips?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,69 en €0,69. Vandaag is dat €0,69. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.