Naar de inhoud
HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei

HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei

300 ml

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €2,29, gemiddeld €1,67. Vandaag is dat €2,29.
  • HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei 300 ml is verkrijgbaar bij 8 supermarkten. Je bespaart tot 15% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 17 augustus (aanbieding afgelopen bij Dirk van den Broek: voor €1.69)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei aanbieding?

Een aanbieding op HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei zagen we gemiddeld elke 5 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Dirk van den Broek of Jumbo.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 10%, ook zónder aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Dirk van den BroekAanbieding afgelopen: voor €1.69, prijs is nu weer €2.29week van 17 augustus
  2. DekaMarktAanbieding afgelopen: voor €1.79, prijs is nu weer €2.35week van 10 augustus
  3. Dirk van den BroekAanbieding gestart: voor €1.69 (t/m 18 augustus)week van 10 augustus
  4. HoogvlietAanbieding afgelopen: voor €1.79, prijs is nu weer €2.29week van 10 augustus
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2 voor €3.49, prijs is nu weer €2.39week van 3 augustus
  6. DekaMarktAanbieding gestart: voor €1.79 (t/m 10 augustus)week van 3 augustus
  7. HoogvlietAanbieding gestart: voor €1.79 (t/m 11 augustus)week van 3 augustus
  8. SparPrijs verhoogd van €2.55 naar €2.69 (+5%)week van 3 augustus
  9. Albert HeijnAanbieding gestart: 2 voor €3.49 (t/m 2 augustus)week van 27 juli
  10. Dirk van den BroekAanbieding afgelopen: voor €0.99, daarna weer €2.29week van 20 juli

Veelgestelde vragen over HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei

Wat kost HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei nu?

De laagste prijs voor HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei is op dit moment €2,29 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 8 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei nu voor €2,29. Dat is €0,40 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,40 verschil op HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei, oftewel 15%. Wij zetten de prijs bij 8 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,29 een normale prijs voor HIPRO Protein Drink Framboos Aardbei?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €0,99 en €2,29. Vandaag is dat €2,29. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.