Naar de inhoud
Vanish Vlekverwijderaar spray

Vanish Vlekverwijderaar spray

500 ml

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
Goedkoopste

7.59

Prijs bij andere winkels
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,20 en €7,59, gemiddeld €5,72. Vandaag is dat €7,59.
  • Vanish Vlekverwijderaar spray 500 ml is verkrijgbaar bij 7 supermarkten en bij bol.com. Je bespaart tot 20% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 24 augustus (prijs verlaagd van €9.49 naar €9.45 bij bol.com)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Over Vanish Vlekverwijderaar spray

De Vanish vlekverwijderaar spray is bedoeld voor kleding en ander textiel met hardnekkige vlekken. Het product helpt bij vlekken van sojasaus, chocolade, rood fruit en babyvoeding. Wie zoekt op vanish vlekverwijderaar spray aanbieding vindt deze variant in een praktische fles van 500 ml. Ook bij een aanbieding vanish vlekverwijderaar spray is dit een gerichte keuze voor lastige vlekken. Binnen het overzicht van vlekverwijderaars aanbieding is dit een spray voor gericht gebruik op textiel.

Bespaartips

  • Kies deze spray wanneer je een vlekverwijderaar zoekt voor hardnekkige vlekken op textiel; zo koop je gericht in plaats van een algemene variant.
  • Gebruik de productinformatie over sojasaus, chocolade, rood fruit en babyvoeding om te bepalen of dit middel past bij de vlekken die je vaak moet behandelen.

Hoe vaak is er een Vanish Vlekverwijderaar spray aanbieding?

Een aanbieding op Vanish Vlekverwijderaar spray zagen we gemiddeld elke 4 weken. De meest voorkomende korting is 50%, meestal bij PLUS, Albert Heijn of Jumbo.

De hoogste korting van 60% is het laatst gezien bij PLUS, Albert Heijn en Jumbo (maandag 10 augustus 2026 - week 33).

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Vanish Vlekverwijderaar spray

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. bol.comPrijs verlaagd van €9.49 naar €9.45week van 24 augustus
  2. PLUSAanbieding afgelopen: 60% korting, prijs is nu weer €7.99week van 24 augustus
  3. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €7.99week van 17 augustus
  4. bol.comPrijs verlaagd van €9.90 naar €9.49 (-4%)week van 17 augustus
  5. Albert HeijnAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 16 augustus)week van 10 augustus
  6. bol.comPrijs verlaagd van €11.29 naar €9.90 (-12%)week van 10 augustus
  7. JumboAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €7.99week van 10 augustus
  8. KruidvatNu ook te vergelijken, voor €7.99week van 10 augustus
  9. PLUSAanbieding gestart: 60% korting (t/m 18 augustus)week van 10 augustus
  10. bol.comNu ook te vergelijken, voor €11.29week van 3 augustus

Veelgestelde vragen over Vanish Vlekverwijderaar spray

Waarvoor gebruik je deze Vanish spray?

De spray is bedoeld voor kleding en ander textiel met hardnekkige vlekken. Hij is geschikt voor vlekken zoals sojasaus, chocolade, rood fruit en babyvoeding.

Op welke soorten vlekken richt dit product zich?

Volgens de productinformatie pakt deze vlekverwijderaar onder meer sojasaus, chocolade, rood fruit en babyvoeding aan. Het gaat om vlekken die lastig uit textiel kunnen gaan.

Is dit hetzelfde als andere Vanish-vlekverwijderaars?

Dit is de Oxi Action spray-variant. De vorm is een spray, waardoor je het product gericht op de vlek kunt aanbrengen.

Zijn er ingrediënten of allergenen vermeld?

In de aangeleverde productgegevens staan geen ingrediënten- of allergeneninformatie. Controleer daarom altijd de verpakking voor de meest volledige informatie.

Waar kan ik dit product vergelijken?

Op SuperPrijsvergelijker zie je het product naast het actuele aanbod van supermarkten zoals Albert Heijn, Jumbo, Plus, Dirk, Vomar, Hoogvliet en Spar.

Wat kost Vanish Vlekverwijderaar spray nu?

De laagste prijs voor Vanish Vlekverwijderaar spray is op dit moment €7,59 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 8 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Vanish Vlekverwijderaar spray het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Vanish Vlekverwijderaar spray nu voor €7,59. Dat is €1,86 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €1,86 verschil op Vanish Vlekverwijderaar spray, oftewel 20%. Wij zetten de prijs bij 8 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €7,59 een normale prijs voor Vanish Vlekverwijderaar spray?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,20 en €7,59. Vandaag is dat €7,59. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.