Naar de inhoud
Andrelon 2in1 shampoo + conditioner

Andrelon 2in1 shampoo + conditioner

400 ml

Aanbiedingen deze week

Er is momenteel 1 aanbieding, bij PLUS voor €3,69.

PLUS
50% korting
7.39

3.69

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,49 en €6,49, gemiddeld €3,53. Vandaag is dat €3,69.
  • Andrelon 2in1 shampoo + conditioner 400 ml is verkrijgbaar bij 7 supermarkten. Je bespaart tot 54% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 24 augustus (aanbieding afgelopen bij Albert Heijn: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een Andrelon 2in1 shampoo + conditioner aanbieding?

Op Andrelon 2in1 shampoo + conditioner is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke 2 weken. De meest voorkomende korting is 50%, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Jumbo of Dirk van den Broek.

De hoogste korting van 60% is het laatst gezien bij Albert Heijn, PLUS, Jumbo en Dirk van den Broek (maandag 29 juni 2026 - week 27).

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 10%, ook zónder aanbieding.

De huidige prijs ligt rond het gemiddelde. Er is regelmatig een betere Andrelon 2in1 shampoo + conditioner aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Andrelon 2in1 shampoo + conditioner

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €7.39week van 24 augustus
  2. PLUSAanbieding verlengd t/m 1 september: 50% kortingweek van 24 augustus
  3. Albert HeijnAanbieding verlengd t/m 23 augustus: 1+1 gratisweek van 17 augustus
  4. DekaMarktAanbieding afgelopenweek van 17 augustus
  5. JumboAanbieding gestart: 3 voor €10 (t/m 25 augustus)week van 17 augustus
  6. Albert HeijnAanbieding verlengd t/m 16 augustus: 1+1 gratisweek van 10 augustus
  7. DekaMarktAanbieding gestart (t/m 17 augustus)week van 10 augustus
  8. Dirk van den BroekAanbieding afgelopen: voor €2.49, prijs is nu weer €6.49week van 10 augustus
  9. JumboAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, daarna weer €7.39week van 10 augustus
  10. PLUSAanbieding verlengd t/m 18 augustus: 50% kortingweek van 10 augustus

Veelgestelde vragen over Andrelon 2in1 shampoo + conditioner

Wat kost Andrelon 2in1 shampoo + conditioner nu?

De laagste prijs voor Andrelon 2in1 shampoo + conditioner is op dit moment €3,69 bij PLUS. We vergelijken de prijs bij 7 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Andrelon 2in1 shampoo + conditioner het goedkoopst?

PLUS heeft Andrelon 2in1 shampoo + conditioner nu voor €3,69. Dat is €4,30 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €4,30 verschil op Andrelon 2in1 shampoo + conditioner, oftewel 54%. Wij zetten de prijs bij 7 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,69 een normale prijs voor Andrelon 2in1 shampoo + conditioner?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €2,49 en €6,49. Vandaag is dat €3,69. Dat ligt boven het gemiddelde van €3,53.