Naar de inhoud
Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel

Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel

837 ml

Aanbiedingen deze week

Er is momenteel 1 aanbieding, bij Albert Heijn voor €7,60.Laagste prijs sinds juni 2026

AH
2+3 gratis
18.99

7.60

Prijs bij andere winkels
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,99 en €9,50, gemiddeld €7,78. Vandaag is dat €7,60.
  • Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel 837 ml is verkrijgbaar bij 5 supermarkten en bij bol.com. Je bespaart tot 62% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 24 augustus (aanbieding gestart bij Albert Heijn: 2+3 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel aanbieding?

Op Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke 2 weken. De meest voorkomende korting is 60%, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Jumbo of Hoogvliet.

De huidige prijs ligt rond het gemiddelde. Er is regelmatig een betere Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding gestart: 2+3 gratis (t/m 30 augustus)week van 24 augustus
  2. DekaMarktAanbieding afgelopen: 1+2 gratis, prijs is nu weer €18.79week van 24 augustus
  3. HoogvlietAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, prijs is nu weer €18.99week van 24 augustus
  4. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 1+1 gratis, daarna weer €18.99week van 17 augustus
  5. DekaMarktAanbieding gestart: 1+2 gratis (t/m 24 augustus)week van 17 augustus
  6. HoogvlietAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 25 augustus)week van 17 augustus
  7. JumboAanbieding gestart: 2+3 gratis (t/m 25 augustus)week van 17 augustus
  8. PLUSAanbieding gewijzigd: 1+1 gratis → 2+3 gratisweek van 17 augustus
  9. Albert HeijnAanbieding gestart: 1+1 gratis (t/m 16 augustus)week van 10 augustus
  10. bol.comPrijs verhoogd van €18.99 naar €19.99 (+5%)week van 10 augustus

Veelgestelde vragen over Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel

Wat kost Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel nu?

De laagste prijs voor Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel is op dit moment €7,60 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 6 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel nu voor €7,60. Dat is €12,39 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €12,39 verschil op Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel, oftewel 62%. Wij zetten de prijs bij 6 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €7,60 een normale prijs voor Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,99 en €9,50. Vandaag is dat €7,60. Dat ligt onder het gemiddelde van €7,78.

Wat is de laagste prijs die we voor Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel gemeten hebben?

€4,99. Zo goedkoop was Robijn Quickwash spring blossom wasmiddel voor het laatst in juni 2026. Normaal betaal je €12,18. Wij volgen deze prijs sinds maart 2025.