Naar de inhoud
Fruittella Mini uitdeelzak

Fruittella Mini uitdeelzak

203 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

DekaMarkt
Goedkoopste
€ 2,95, € 14,53 per kg
AH
€ 2,99, € 14,73 per kg
Jumbo
€ 2,99, € 14,73 per kg
PLUS
€ 2,99, € 14,73 per kg
Spar
€ 3,39, € 16,70 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,99 en €2,99, gemiddeld €2,89. Vandaag is dat €2,95.
  • Fruittella Mini uitdeelzak 203 gram is verkrijgbaar bij 5 supermarkten. Je bespaart tot 13% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 31 augustus (nu ook te vergelijken bij Spar)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Fruittella Mini uitdeelzak aanbieding?

Een aanbieding op Fruittella Mini uitdeelzak zagen we gemiddeld elke 22 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij PLUS, Albert Heijn of Jumbo.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Fruittella Mini uitdeelzak

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. JumboAanbieding afgelopen: 2 voor €3.99, prijs is nu weer €2.99week van 31 augustus
  2. SparNu ook te vergelijken, voor €3.39week van 31 augustus
  3. JumboAanbieding gestart: 2 voor €3.99 (t/m 1 september)week van 24 augustus
  4. DekaMarktNu ook te vergelijken, voor €2.95week van 17 augustus
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: voor €1.49, prijs is nu weer €2.99week van 29 juni

Veelgestelde vragen over Fruittella Mini uitdeelzak

Wat kost Fruittella Mini uitdeelzak nu?

De laagste prijs voor Fruittella Mini uitdeelzak is op dit moment €2,95 bij DekaMarkt. We vergelijken de prijs bij 5 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Fruittella Mini uitdeelzak het goedkoopst?

DekaMarkt heeft Fruittella Mini uitdeelzak nu voor €2,95. Dat is €0,44 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,44 verschil op Fruittella Mini uitdeelzak, oftewel 13%. Wij zetten de prijs bij 5 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €2,95 een normale prijs voor Fruittella Mini uitdeelzak?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,99 en €2,99. Vandaag is dat €2,95. Dat ligt boven het gemiddelde van €2,89.