Naar de inhoud
DUCA Gyoza's Groente & Kip

DUCA Gyoza's Groente & Kip

240 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk

3.29

Vomar

3.29

  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,00 en €3,49, gemiddeld €3,33. Vandaag is dat €3,29.
  • DUCA Gyoza's Groente & Kip 240 gram is verkrijgbaar bij 5 supermarkten. Je bespaart tot 15% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 17 augustus (prijs verlaagd van €3.49 naar €3.29 (-6%) bij Vomar)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een DUCA Gyoza's Groente & Kip aanbieding?

Een aanbieding op DUCA Gyoza's Groente & Kip zagen we gemiddeld elke 28 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij PLUS, Dirk van den Broek of Jumbo.

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 15%, ook zónder aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van DUCA Gyoza's Groente & Kip

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. VomarPrijs verlaagd van €3.49 naar €3.29 (-6%)week van 17 augustus
  2. Dirk van den BroekPrijs verlaagd van €3.49 naar €3.29 (-6%)week van 10 augustus
  3. VomarPrijs verlaagd van €3.59 naar €3.49 (-3%)week van 10 augustus
  4. VomarPrijs verhoogd van €3.49 naar €3.59 (+3%)week van 20 juli
  5. DekaMarktNu ook te vergelijken, voor €3.79week van 13 juli
  6. Dirk van den BroekPrijs verhoogd van €3.29 naar €3.49 (+6%)week van 13 juli
  7. JumboAanbieding afgelopen: 2 voor €6, prijs is nu weer €3.89week van 6 juli
  8. JumboAanbieding gestart: 2 voor €6 (t/m 7 juli)week van 29 juni
  9. VomarPrijs verhoogd van €3.29 naar €3.49 (+6%)week van 29 juni
  10. PLUSAanbieding afgelopen: 25% korting, prijs is nu weer €3.89week van 1 juni

Veelgestelde vragen over DUCA Gyoza's Groente & Kip

Wat kost DUCA Gyoza's Groente & Kip nu?

De laagste prijs voor DUCA Gyoza's Groente & Kip is op dit moment €3,29 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 5 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is DUCA Gyoza's Groente & Kip het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft DUCA Gyoza's Groente & Kip nu voor €3,29. Dat is €0,60 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,60 verschil op DUCA Gyoza's Groente & Kip, oftewel 15%. Wij zetten de prijs bij 5 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,29 een normale prijs voor DUCA Gyoza's Groente & Kip?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,00 en €3,49. Vandaag is dat €3,29. Dat ligt onder het gemiddelde van €3,33.