Naar de inhoud
Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion

Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion

125 ml

Aanbiedingen deze week

Geen aanbiedingen bij de supermarkten. Wel een aanbieding bij Kruidvat.

AH
€ 6,99, € 55,92 per liter
PLUS
€ 6,99, € 55,92 per liter
Prijs bij andere winkels
Kruidvat
1+1 gratis
Van € 6,99 voor € 3,50, € 28,00 per liter
bol.com
€ 9,80, € 78,40 per liter
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen € 1.75 en € 6.99, gemiddeld € 4.32. Vandaag is dat € 3.50.
  • Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion 125 ml is verkrijgbaar bij 3 supermarkten en bij bol.com. Je bespaart tot 64% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 19 oktober (aanbieding verlengd t/m 25 oktober bij Kruidvat: 1+1 gratis)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion aanbieding?

Een aanbieding op Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion zagen we gemiddeld elke 6 weken. De meest voorkomende korting is 50%, meestal bij Albert Heijn of Kruidvat.

De huidige prijs ligt rond het gemiddelde. Er is regelmatig een betere Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. KruidvatAanbieding verlengd t/m 25 oktober: 1+1 gratisweek van 19 oktober
  2. bol.comPrijs verhoogd van €9.30 naar €9.80 (+5%)week van 5 oktober
  3. KruidvatAanbieding verlengd t/m 18 oktober: 1+1 gratisweek van 5 oktober
  4. bol.comPrijs verhoogd van €8.90 naar €9.30 (+4%)week van 28 september
  5. KruidvatPrijs verhoogd van €3.49 naar €6.99 (+100%)week van 28 september
  6. KruidvatAanbieding gewijzigd: 50% korting → 1+1 gratisweek van 28 september
  7. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 50% korting, prijs is nu weer €6.99week van 21 september
  8. KruidvatPrijs verlaagd van €6.99 naar €3.49 (-50%)week van 21 september
  9. KruidvatAanbieding gewijzigd: 1+1 gratis → 50% kortingweek van 21 september
  10. Albert HeijnAanbieding gestart: 50% korting (t/m 20 september)week van 14 september

Veelgestelde vragen over Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion

Wat kost Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion nu?

De laagste prijs voor Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion is op dit moment €3.50 bij Kruidvat. We vergelijken de prijs bij 4 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion het goedkoopst?

Kruidvat heeft Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion nu voor €3.50. Dat is €6.30 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €6.30 verschil op Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion, oftewel 64%. Wij zetten de prijs bij 4 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3.50 een normale prijs voor Garnier Skinactive 2-in-1 oogreinigingslotion?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1.75 en €6.99. Vandaag is dat €3.50. Dat ligt onder het gemiddelde van €4.32.