Naar de inhoud

Aanbiedingen deze week

Er is momenteel 1 aanbieding en er start binnenkort nog 1 aanbieding, bij Jumbo en PLUS, vanaf €5.09.

Jumbo
25% korting
Van € 6,79 voor € 5,09, € 2,57 per liter
PLUS
25% korting
Van € 6,79 voor € 5,09, € 2,57 per liter
DekaMarkt
€ 5,99, € 3,03 per liter
AH
€ 6,79, € 3,43 per liter
  • Laagste prijs bij PLUS sinds augustus, normaal betaal je daar €6.14
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen € 3.40 en € 5.99, gemiddeld € 4.87. Vandaag is dat € 5.09.
  • Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier 6 x 330 ml is verkrijgbaar bij 4 supermarkten. Je bespaart tot 25% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 19 oktober (aanbieding gestart bij PLUS: 25% korting)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Hoe vaak is er een Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier aanbieding?

Een aanbieding op Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier zagen we gemiddeld elke 4 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Jumbo, Albert Heijn, PLUS of DekaMarkt.

De hoogste korting van 50% is het laatst gezien bij Jumbo, Albert Heijn, PLUS en DekaMarkt (maandag 13 juli 2026 - week 29).

Door te vergelijken bespaar je hier gemiddeld tot 5%, ook zónder aanbieding.

De huidige prijs ligt rond het gemiddelde. Er is regelmatig een betere Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier aanbieding.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. PLUSAanbieding gestart: 25% korting (t/m 27 oktober)week van 19 oktober
  2. JumboAanbieding gestart: 25% korting (t/m 20 oktober)week van 12 oktober
  3. Albert HeijnAanbieding gestart: 25% korting (t/m 11 oktober)week van 5 oktober
  4. JumboAanbieding afgelopen: 25% korting, daarna weer €6.79week van 5 oktober
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 25% korting, daarna weer €6.79week van 28 september
  6. JumboAanbieding gestart: 25% korting (t/m 6 oktober)week van 28 september
  7. Albert HeijnAanbieding gestart: 25% korting (t/m 27 september)week van 21 september
  8. JumboAanbieding afgelopen: 25% korting, daarna weer €6.79week van 21 september
  9. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 25% korting, daarna weer €6.79week van 14 september
  10. JumboAanbieding gestart: 25% korting (t/m 22 september)week van 14 september

Veelgestelde vragen over Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier

Wat kost Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier nu?

De laagste prijs voor Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier is op dit moment €5.09 bij Jumbo. We vergelijken de prijs bij 4 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier het goedkoopst?

Jumbo heeft Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier nu voor €5.09. Dat is €1.70 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €1.70 verschil op Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier, oftewel 25%. Wij zetten de prijs bij 4 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €5.09 een normale prijs voor Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3.40 en €5.99. Vandaag is dat €5.09. Dat ligt boven het gemiddelde van €4.87.

Wat is de laagste prijs die we voor Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier bij PLUS gemeten hebben?

€3.15. Zo goedkoop was Peroni Nastro azzurro alcoholvrij bier bij PLUS voor het laatst in augustus 2026. Normaal betaal je daar €6.14. Wij volgen deze prijs bij PLUS sinds maart 2025.