Naar de inhoud

17 cola aanbiedingen deze week

Laatste prijsdata update: deze week

Vergelijk cola prijzen en aanbiedingen

Bespaar deze week tot 86% met 17 aanbiedingen bij merken zoals Coca-Cola, Pepsi en Club Mate

Coca-Cola Zero sugar
t/m maandag
2.241.33 per liter
1.99
8 prijzen
Coca-Cola Original Taste
voor €0.99
t/m dinsdag
7.150.50 per liter
0.99
5 prijzen
Coca-Cola Light
t/m maandag
2.251.33 per liter
1.99
8 prijzen
Coca-Cola Zero Sugar
voor €0.99
t/m dinsdag
7.15
0.99
5 prijzen
Coca-Cola Original taste
t/m maandag
2.241.33 per liter
1.99
9 prijzen
Pepsi Zero sugar
2e halve prijs
-25%
2.291.72 per liter
1.72
4 prijzen
Pepsi Zero sugar
voor €1.56
-50%
3.151.56 per liter
1.56
4 prijzen
Club Mate Cola
voor €0.99
t/m dinsdag
1.693.00 per liter
0.99
2 prijzen
Coca-Cola Cherry
t/m maandag
2.951.33 per liter
1.99
7 prijzen
Pepsi Cola fles
2e halve prijs
-25%
2.291.72 per liter
1.72
5 prijzen
Coca-Cola Original taste regular
voor €6.99
-28%
9.651.77 per liter
6.99
9 prijzen
Pepsi Cola
1.5 liter
1.59 per liter
2.39
8 prijzen
Pepsi Zero sugar cola
1.58 per liter
9.49
5 prijzen
Pepsi Zero sugar
1.59 per liter
2.39
5 prijzen
Dr Pepper Zero
6 x 330 ml
2.97 per liter
5.89
2 prijzen
Huismerk Cola zero sugar
0.63 per liter
3.79
2 prijzen
Dr Pepper Regular
2.88 per liter
0.95
2 prijzen
Dr Pepper Cola
1.90 per liter
2.85
8 prijzen
Dr Foots Cola regular
2.58 per liter
0.85
3 prijzen
Dr Foots Cola zero sugar
2.58 per liter
0.85
3 prijzen
Raak Gazeuse Frambozen Zero Sugar
1.03 per liter
0.77
6 prijzen
Raak Gazeuse Campagnepils Zero Sugar
1.03 per liter
0.77
6 prijzen
Dr Pepper Vanille float
2.88 per liter
0.95
3 prijzen
Dr Foots Cherry Cola
2.58 per liter
10.20
2 prijzen
Raak Kindercola
6 x 250 ml
2.23 per liter
3.35
5 prijzen
Dr Pepper Regular
2.92 per liter
5.79
3 prijzen
Huismerk Cola regular
0.62 per liter
1.85
2 prijzen
Huismerk Cola
1.5 liter
0.53 per liter
0.79
4 prijzen
Huismerk Cola light
0.61 per liter
0.91
3 prijzen
Huismerk Cola Zero Sugar Blik
1.06 per liter
2.09
3 prijzen
Huismerk Cola Zero - Blik
1.36 per liter
0.45
2 prijzen
Dr Pepper Zero
3.00 per liter
0.99
1 prijs
85 producten gevonden
Pagina 1 van 3
Laatste prijsdata update: deze week
Deze pagina bevat een overzicht van de laagste prijzen binnen de categorie cola bij verschillende supermarkten.
Supermarkten in de prijs vergelijking: AH Bonus van Albert Heijn, Jumbo aanbiedingen, PLUS, Dirk van den Broek.
Mis je een product? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een cola aanbieding?

Op cola is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke week. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Jumbo of Hoogvliet.

De beste aanbieding tot nu toe is voor €X. Dit komt neer op zo'n 65% korting. Deze aanbieding is al 56 keer eerder gezien, de laatste keer was in week 40.

De huidige aanbieding (86% korting) is beter dan gemiddeld.

Tip! Meer weten over historische prijzen en aanbiedingen? Bekijk een product voor meer details.

Cola aanbiedingen

In deze categorie vallen verschillende soorten cola, zoals cola regular, cola zero, cola caffeïnevrij en varianten met cherry, vanille of lemon. Je vindt hier ook producten zoals Club Mate Cola, Coca-Cola Lemon, Dr Foots Cola regular, Dr Pepper Vanille float, Fritz Kola, huismerk cola regular, Pepsi Cream soda zero sugar en Raak Kindercola. Wie cola aanbieding, aanbieding cola of cola aanbiedingen zoekt, kan hier cola vergelijken op merk, verpakking en actiebereik. Dat helpt ook bij het vinden van de goedkoopste cola, een cola aanbieding deze week of een coca cola aanbieding.

Bespaartips

  • Cola staat vrijwel elke week in de aanbieding; controleer daarom de actuele actie voordat je koopt.
  • De meest voorkomende promo is 1+1 gratis, goed voor ongeveer 50% voordeel ten opzichte van de normale prijs.
  • Acties komen het vaakst voor bij Albert Heijn, Plus, Dirk en Jumbo; daar is de kans op een nieuwe aanbieding het grootst.

Cola aanbieding: zo vergelijk je cola per verpakking en merk

Wat je in deze categorie vindt

De categorie Cola bevat verschillende soorten frisdrank, waaronder cola regular, cola zero, cola caffeïnevrij en varianten met cherry, vanille of lemon. In het overzicht staan ook producten als Club Mate Cola, Coca-Cola Lemon, Dr Foots Cola regular, Dr Pepper Vanille float, Fritz Kola, huismerk Cola regular, Pepsi Cream soda zero sugar en Raak Kindercola. De samenstelling maakt het mogelijk om niet alleen op merk, maar ook op smaak en type te vergelijken.

Merken en productkenmerken

Coca-Cola Original Taste is de klassieke koolzuurhoudende frisdrank die in 1886 werd ontwikkeld en bedoeld is om dorst te lessen met een frisse en zoete smaak. Cola kan ook natuurlijke cafeïne bevatten uit mate, kolanoot en koffie, zonder kunstmatige cafeïne toegevoegd. Cola zero sugar bevat plantenextracten, zoetstoffen en cafeïne.

Prijzen vergelijken

Wie cola vergelijken wil, kijkt het best naar de actuele aanbieding per verpakking. De historische gegevens op deze pagina laten zien dat cola vrijwel elke week in de aanbieding is. De dominante actie is 1+1 gratis, met een gebruikelijke korting van ongeveer 50%.

Waar aanbiedingen vaak voorkomen

De aanbiedingen lopen het vaakst bij Albert Heijn, Plus, Dirk en Jumbo. Dat maakt het makkelijker om een cola aanbieding deze week te vinden zonder meerdere winkels los te hoeven nalopen. Voor wie op zoek is naar een aanbieding coca cola of een cola light aanbieding, is het nuttig om de acties per supermarkt naast elkaar te zetten.

Waar je op let bij de keuze

Bij een coca cola 1 liter aanbieding of blikjes cola aanbieding kan de verpakking veel uitmaken voor de uiteindelijke keuze. Een grotere fles, een multipack of een blikverpakking kan een andere actie hebben dan een losse fles. Ook een cola zero aanbieding kan per supermarkt verschillen, terwijl de productsoort zelf al vaststaat.

Veelgestelde vragen over cola

Welke cola producten zijn er?

Binnen deze categorie staan onder meer cola regular, cola zero, cola caffeïnevrij en smaken als cherry, vanille en lemon. Voorbeelden zijn Coca-Cola Lemon, Dr Pepper Vanille float en Pepsi Cream soda zero sugar.

Hoe vaak is cola in de aanbieding?

Over 58 weken prijsdata is cola vrijwel elke week in de aanbieding. De meest voorkomende vorm is 1+1 gratis, en die komt in 86% van de aanbiedingsweken voor.

Waar is de Coca-Cola het goedkoopst?

Dat verschilt per week en per verpakking, dus cola prijs vergelijken blijft nodig. De aanbiedingen lopen het vaakst bij Albert Heijn, Plus, Dirk en Jumbo.

Is cola in Duitsland goedkoper?

Voor deze pagina is alleen de Nederlandse aanbiedingshistorie gebruikt. Een cola aanbieding duitsland valt buiten deze gegevens, dus vergelijk hier de actuele prijzen per supermarkt.

Wanneer is een cola zero aanbieding interessant?

Bij cola zero aanbieding zie je vaak dezelfde actiedynamiek als bij andere cola: regelmatige aanbiedingen en meestal 1+1 gratis. Dat maakt het zinvol om de prijs per verpakking te bekijken.

Welke smaken vallen onder cola met smaakvarianten?

In deze categorie komen varianten voor zoals Coca-Cola Lemon, Dr Pepper Vanille float en Pepsi Cream soda zero sugar. Ook Fritz Kola en Club Mate Cola passen binnen het brede cola-aanbod.