Naar de inhoud

8 sinas aanbiedingen deze week

Laatste prijsdata update: deze week

Vergelijk sinas prijzen en aanbiedingen

Bespaar deze week tot 50% met 8 aanbiedingen bij merken zoals Fanta

Fanta Exotic zero sugar
1+1 gratis
t/m dinsdag
2.850.95 per liter
1.42
7 prijzen
Fanta Pomelo zero sugar
1+1 gratis
t/m dinsdag
2.850.95 per liter
1.42
7 prijzen
Fanta Orange
1.5 liter
1+1 gratis
t/m dinsdag
2.590.87 per liter
1.30
9 prijzen
Fanta Orange Frisdrank
1+1 gratis
t/m dinsdag
10.360.86 per liter
5.18
3 prijzen
Fanta Orange zero sugar
1+1 gratis
t/m dinsdag
2.590.87 per liter
1.30
8 prijzen
Fanta Orange
1.78 per liter
0.89
6 prijzen
Fanta Exotic zero
voor €0.99
-45%
1.791.98 per liter
0.99
3 prijzen
Fanta Orange
12 x 330 ml
voor €6.99
-30%
9.951.77 per liter
6.99
9 prijzen
Orangina Zero
1.5 liter
1.99 per liter
2.99
3 prijzen
Orangina Regular
1.97 per liter
2.95
4 prijzen
Fanta Orange
1.99 per liter
1.99
8 prijzen
Fanta Orange zero sugar
2.05 per liter
2.05
7 prijzen
SiSi Sinas zero sugar
1.73 per liter
2.59
7 prijzen
SiSi Mango no bubbles zero sugar
1.73 per liter
2.59
8 prijzen
SiSi Orange no bubbles zero sugar
1.73 per liter
2.59
8 prijzen
SiSi Tropical flavour no bubbles zero sugar
1.79 per liter
2.69
3 prijzen
Fanta Orange zero sugar
2.34 per liter
4.69
7 prijzen
Fanta Exotic zero sugar
1.99 per liter
1.99
7 prijzen
Fanta Orange
8 x 250 ml
3.98
8 prijzen
Schweppes Agrumes
2.39 per liter
2.39
2 prijzen
Fanta Orange
2.96 per liter
0.74
2 prijzen
Fanta Orange mini
4.04 per liter
4.85
5 prijzen
Schweppes Agrumes zero
3.53 per liter
6.99
3 prijzen
Fanta Exotic zero sugar
3.40 per liter
0.85
1 prijs
Fanta Crimson Cherry
3.40 per liter
0.85
4 prijzen
Fanta Orange tray
2.36 per liter
18.69
2 prijzen
Fanta Orange zero sugar tray
2.36 per liter
18.69
3 prijzen
Huismerk Sinas zero
0.55 per liter
0.83
4 prijzen
Huismerk Sinas
0.45 per liter
0.67
3 prijzen
Huismerk Sinas zero
1.15 per liter
3.45
2 prijzen
Huismerk Sinas - Blik
1.12 per liter
2.22
2 prijzen
Huismerk Sinas
6 x 500 ml
1.15 per liter
3.45
3 prijzen
34 producten gevonden
Pagina 1 van 2
Laatste prijsdata update: deze week
Deze pagina bevat een overzicht van de laagste prijzen binnen de categorie sinas bij verschillende supermarkten.
Supermarkten in de prijs vergelijking: AH Bonus van Albert Heijn, Jumbo aanbiedingen, PLUS, Dirk van den Broek.
Mis je een product? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een sinas aanbieding?

Op sinas is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke week. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Jumbo of Dirk van den Broek.

De beste aanbieding tot nu toe is voor €X. Dit komt neer op zo'n 65% korting. Deze aanbieding is al 49 keer eerder gezien, de laatste keer was in week 40.

De huidige aanbieding (50% korting) is beter dan gemiddeld.

Tip! Meer weten over historische prijzen en aanbiedingen? Bekijk een product voor meer details.