Naar de inhoud

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
200 gramGoedkoopste
€ 1,59, € 7,95 per kg
AH
200 gram
€ 1,69, € 8,45 per kg
PLUS
200 gram
€ 1,69, € 8,45 per kg
  • In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,00 en €1,59, gemiddeld €1,45. Vandaag is dat €1,59.
  • Huismerk Spinazie kleinverpakking 200 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 6% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 28 september (aanbieding afgelopen bij Albert Heijn: 2 voor €2.49)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Plan je week in 1 minuut met Picnic: download de app

Recepten met spinazie kleinverpakking

Heerlijke Picnic recepten vind je in de Picnic app. Meer recepten bij Picnic

Hoe vaak is er een Huismerk Spinazie kleinverpakking aanbieding?

Een aanbieding op Huismerk Spinazie kleinverpakking zagen we gemiddeld elke 5 weken. De meest voorkomende aanbieding is 1+1 gratis, meestal bij Albert Heijn, PLUS of Dirk van den Broek.

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Spinazie kleinverpakking

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2 voor €2.49, prijs is nu weer €1.69week van 28 september
  2. Albert HeijnAanbieding gestart: 2 voor €2.49 (t/m 27 september)week van 21 september
  3. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2 voor €2.49, daarna weer €1.69week van 7 september
  4. Albert HeijnAanbieding gestart: 2 voor €2.49 (t/m 6 september)week van 31 augustus
  5. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2e halve prijs, daarna weer €1.69week van 24 augustus
  6. PLUSAanbieding afgelopen: voor €1, prijs is nu weer €1.69week van 24 augustus
  7. Albert HeijnAanbieding gestart: 2e halve prijs (t/m 23 augustus)week van 17 augustus
  8. PLUSAanbieding gestart: voor €1 (t/m 25 augustus)week van 17 augustus
  9. Albert HeijnAanbieding afgelopen: 2 voor €2.49, daarna weer €1.69week van 3 augustus
  10. Albert HeijnAanbieding gestart: 2 voor €2.49 (t/m 2 augustus)week van 27 juli

Veelgestelde vragen over Huismerk Spinazie kleinverpakking

Wat kost Huismerk Spinazie kleinverpakking nu?

De laagste prijs voor Huismerk Spinazie kleinverpakking is op dit moment €1,59 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Spinazie kleinverpakking het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft Huismerk Spinazie kleinverpakking nu voor €1,59. Dat is €0,10 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,10 verschil op Huismerk Spinazie kleinverpakking, oftewel 6%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €1,59 een normale prijs voor Huismerk Spinazie kleinverpakking?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,00 en €1,59. Vandaag is dat €1,59. Dat is de hoogste prijs binnen dat venster.