Naar de inhoud

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Jumbo
330 gram
€ 1,65, € 5,00 per kg
PLUS
330 gram
€ 1,65, € 5,00 per kg
Vomar
330 gram
€ 1,65, € 5,00 per kg
Spar
330 gram
€ 1,95, € 5,91 per kg
  • De prijs lag de afgelopen 12 weken steeds rond €1,65.
  • Huismerk Bladspinazie 330 gram is verkrijgbaar bij 4 supermarkten. Je bespaart tot 15% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Veelgestelde vragen over Huismerk Bladspinazie

Wat kost Huismerk Bladspinazie nu?

De laagste prijs voor Huismerk Bladspinazie is op dit moment €1,65 bij Jumbo. We vergelijken de prijs bij 4 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Bladspinazie het goedkoopst?

Jumbo heeft Huismerk Bladspinazie nu voor €1,65. Dat is €0,30 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,30 verschil op Huismerk Bladspinazie, oftewel 15%. Wij zetten de prijs bij 4 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €1,65 een normale prijs voor Huismerk Bladspinazie?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,65 en €1,65. Vandaag is dat €1,65. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.