Naar de inhoud

Aanbiedingen deze week

Er is momenteel 1 aanbieding, bij Jumbo voor €1,66.

Jumbo
300 gram3 voor €5Goedkoopste
Van € 1,99 voor € 1,66, € 5,53 per kg
Dirk
300 gram
€ 1,95, € 6,50 per kg
PLUS
300 gram
€ 1,99, € 6,63 per kg
  • De prijs lag de afgelopen 12 weken steeds rond €1,66.
  • Huismerk Vruchtengebak 300 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 17% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 31 augustus (prijs verhoogd van €1.91 naar €1.95 (+2%) bij Dirk van den Broek)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van Huismerk Vruchtengebak

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Dirk van den BroekPrijs verhoogd van €1.91 naar €1.95 (+2%)week van 31 augustus
  2. Dirk van den BroekPrijs verlaagd van €1.95 naar €1.91 (-2%)week van 10 augustus

Veelgestelde vragen over Huismerk Vruchtengebak

Wat kost Huismerk Vruchtengebak nu?

De laagste prijs voor Huismerk Vruchtengebak is op dit moment €1,66 bij Jumbo. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Vruchtengebak het goedkoopst?

Jumbo heeft Huismerk Vruchtengebak nu voor €1,66. Dat is €0,33 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,33 verschil op Huismerk Vruchtengebak, oftewel 17%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €1,66 een normale prijs voor Huismerk Vruchtengebak?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €1,66 en €1,66. Vandaag is dat €1,66. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.