Naar de inhoud
Huismerk Chocoladeletter puur

Huismerk Chocoladeletter puur

135 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

AH
135 gramGoedkoopste
€ 1,79, € 13,26 per kg
Dirk
135 gram
€ 1,89, € 14,00 per kg
Jumbo
135 gram
€ 2,59, € 19,19 per kg
  • Huismerk Chocoladeletter puur 135 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 31% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Veelgestelde vragen over Huismerk Chocoladeletter puur

Wat kost Huismerk Chocoladeletter puur nu?

De laagste prijs voor Huismerk Chocoladeletter puur is op dit moment €1,79 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Chocoladeletter puur het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Huismerk Chocoladeletter puur nu voor €1,79. Dat is €0,80 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,80 verschil op Huismerk Chocoladeletter puur, oftewel 31%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.