Naar de inhoud
Huismerk Chocoladeletter wit

Huismerk Chocoladeletter wit

135 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

AH
135 gramGoedkoopste
€ 1,79, € 13,26 per kg
Dirk
135 gram
€ 1,89, € 14,00 per kg
Jumbo
135 gram
€ 2,59, € 19,19 per kg
  • In de afgelopen 2 weken lag de laagste prijs tussen €1,79 en €2,59, gemiddeld €2,19. Vandaag is dat €1,79.
  • Huismerk Chocoladeletter wit 135 gram is verkrijgbaar bij 3 supermarkten. Je bespaart tot 31% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Veelgestelde vragen over Huismerk Chocoladeletter wit

Wat kost Huismerk Chocoladeletter wit nu?

De laagste prijs voor Huismerk Chocoladeletter wit is op dit moment €1,79 bij Albert Heijn. We vergelijken de prijs bij 3 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is Huismerk Chocoladeletter wit het goedkoopst?

Albert Heijn heeft Huismerk Chocoladeletter wit nu voor €1,79. Dat is €0,80 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,80 verschil op Huismerk Chocoladeletter wit, oftewel 31%. Wij zetten de prijs bij 3 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €1,79 een normale prijs voor Huismerk Chocoladeletter wit?

In de afgelopen 2 weken lag de laagste prijs tussen €1,79 en €2,59. Vandaag is dat €1,79. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.