Naar de inhoud
CHAUMES Grand caractere

CHAUMES Grand caractere

150 gram

Aanbiedingen deze week

Op dit moment zijn er geen aanbiedingen.

Dirk
Goedkoopste
€ 3,99, € 26,60 per kg
AH
€ 4,79, € 31,93 per kg
Jumbo
€ 4,79, € 31,93 per kg
PLUS
€ 4,79, € 31,93 per kg
  • De prijs lag de afgelopen 12 weken steeds rond €3,99.
  • CHAUMES Grand caractere 150 gram is verkrijgbaar bij 4 supermarkten. Je bespaart tot 17% door prijzen te vergelijken.
  • Laatste prijsdata update: deze week
  • Laatste wijziging: week van 29 juni (prijs verlaagd van €4.59 naar €3.99 (-13%) bij Dirk van den Broek)

Niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten via het contactformulier.

Heb je iets nodig? Flink it! Boodschappen in minuten bezorgd

Over CHAUMES Grand caractere

CHAUMES Grand Caractère is een Franse kaas met een zachte textuur en een milde, volle smaak. Deze port salut-achtige rode korst kaas is geschikt voor op brood, bij de borrel of als onderdeel van een kaasplank. Dankzij de gepasteuriseerde koemelk en de romige structuur is dit een toegankelijke keuze voor wie houdt van zachte kazen met karakter. Zoek je naar een chaumes grand caractere aanbieding of een rode korst kaas, port salut aanbieding, dan is dit product een interessante optie om te vergelijken.

Bespaartips

  • Koop dit product tijdens een aanbieding en bewaar het gekoeld als je het niet direct gebruikt, zodat je later nog van dezelfde kaas kunt genieten.
  • Vergelijk de prijs per 100 gram, want bij zachte kazen kan een grotere verpakking voordeliger uitpakken.
  • Let op multibuys of tijdelijke acties bij supermarkten zoals Albert Heijn, Jumbo, Plus, Dirk, Vomar, Hoogvliet en Spar.

Hoe vaak is er een CHAUMES Grand caractere aanbieding?

Een aanbieding op CHAUMES Grand caractere zagen we gemiddeld elke 44 weken. De meest voorkomende korting is 15%, meestal bij PLUS, Albert Heijn of Dirk van den Broek.

De hoogste korting van 25% is het laatst gezien bij PLUS, Albert Heijn en Dirk van den Broek (maandag 15 december 2025 - week 51).

Historische prijzen en aanbiedingen

Onderstaande grafiek toont het verloop van de reguliere productprijs en de beste aanbiedingen per week.

Laatste wijzigingen in prijs en aanbiedingen van CHAUMES Grand caractere

Dit zagen we de afgelopen drie maanden veranderen bij de supermarkten.

  1. Dirk van den BroekPrijs verlaagd van €4.59 naar €3.99 (-13%)week van 29 juni

Veelgestelde vragen over CHAUMES Grand caractere

Hoe bewaar ik CHAUMES Grand Caractère het best?

Bewaar de kaas in de koelkast, bij voorkeur goed verpakt zodat hij niet uitdroogt of geuren van andere producten opneemt. Haal hem voor gebruik even uit de koelkast voor de beste smaak en textuur.

Waarvoor kan ik deze kaas gebruiken?

CHAUMES Grand Caractère is lekker op brood, op een kaasplank of als zachte kaas bij een borrel. Ook in warme gerechten kan hij een romige smaak toevoegen.

Wat is het verschil met andere CHAUMES-kazen?

Grand Caractère staat bekend om zijn zachte, toegankelijke smaak en romige structuur. Vergeleken met andere varianten van CHAUMES ligt de nadruk hier meer op mildheid en smeuïgheid.

Bevat dit product allergenen?

Ja, volgens de ingrediënten bevat dit product koemelk. Het is daardoor niet geschikt voor mensen met een melkallergie.

Wat kost CHAUMES Grand caractere nu?

De laagste prijs voor CHAUMES Grand caractere is op dit moment €3,99 bij Dirk van den Broek. We vergelijken de prijs bij 4 winkels, dus elders kan hij hoger liggen.

Waar is CHAUMES Grand caractere het goedkoopst?

Dirk van den Broek heeft CHAUMES Grand caractere nu voor €3,99. Dat is €0,80 minder dan bij de duurste winkel in de vergelijking.

Hoeveel kun je besparen door prijzen te vergelijken?

Tussen de goedkoopste en de duurste winkel zit vandaag €0,80 verschil op CHAUMES Grand caractere, oftewel 17%. Wij zetten de prijs bij 4 winkels naast elkaar, zodat je ziet welke dat is.

Is €3,99 een normale prijs voor CHAUMES Grand caractere?

In de afgelopen 12 weken lag de laagste prijs tussen €3,99 en €3,99. Vandaag is dat €3,99. Dat is de laagste prijs binnen dat venster.