Naar de inhoud

9 chocolade bites aanbiedingen deze week

Laatste prijsdata update: deze week

Vergelijk chocolade bites prijzen en aanbiedingen

Bespaar deze week tot 35% met 9 aanbiedingen bij merken zoals M&M'S, Maltesers en Bio Today

M&M'S chocolade
voor €2.33
-35%
3.5913.24 per kg
2.33
5 prijzen
M&M'S
363 gram
voor €4.49
-25%
5.9912.37 per kg
4.49
6 prijzen
Maltesers Melkchocolade
voor €4.49
-21%
5.6916.45 per kg
4.49
7 prijzen
M&M'S chocolade
2 voor €4.99
-31%
3.6213.32 per kg
2.49
8 prijzen
M&M'S
200 gram
2 voor €4.99
-30%
3.5512.45 per kg
2.49
8 prijzen
Bio Today Vegan choco bar pinda's
2e halve prijs
-25%
4.0925.58 per kg
3.07
3 prijzen
M&M'S
363 gram
voor €4.49
-25%
5.9912.37 per kg
4.49
5 prijzen
M&M'S family
367 gram
voor €4.49
-25%
5.9912.23 per kg
4.49
3 prijzen
M&M'S family
309 gram
voor €4.49
-18%
5.4914.53 per kg
4.49
5 prijzen
Huismerk Classic choco's
7.50 per kg
1.50
5 prijzen
M&M'S
125 gram
19.12 per kg
2.39
3 prijzen
Maltesers Melkchocolade
22.15 per kg
2.99
6 prijzen
M&M'S
800 gram
12.49 per kg
9.99
2 prijzen
Rolo Melkchocolade
22.23 per kg
3.69
4 prijzen
Nestlé Choclait chips melkchocolade
33.48 per kg
3.85
7 prijzen
Liga Proteinereep Cranberry Noot Hazelnoot
22.19 per kg
3.55
4 prijzen
Liga Proteïne Reep Pinda (5 x 32g)
18.69 per kg
2.99
7 prijzen
Ritter Sport Choco cubes thank you
24.38 per kg
4.29
3 prijzen
Maltesers Crunchy chocolade snoepjes
28.92 per kg
2.69
2 prijzen
Kit Kat Balls Witte chocolade
23.50 per kg
3.29
2 prijzen
Hands Off Bites sweet & salty almond
30.69 per kg
3.99
2 prijzen
Smarties Melkchocolade stazak
19.54 per kg
4.69
3 prijzen
Miskets Witte chocolade aardbei
42.38 per kg
3.39
2 prijzen
Maltesers Witte chocolade
28.61 per kg
3.09
5 prijzen
Milky Way Twin
3.39
2 prijzen
Huismerk Crunch choco's
11.37 per kg
1.99
2 prijzen
Huismerk Rozijn choco's
8.75 per kg
1.75
4 prijzen
Huismerk Pindarotsjes puur
9.56 per kg
2.39
2 prijzen
Huismerk Chocobites pretzel corn & pinda
15.27 per kg
2.29
2 prijzen
Huismerk Choco Pinda's
5.72 per kg
1.43
4 prijzen
Huismerk Crispy choco's
7.48 per kg
1.57
4 prijzen
Wawel Michalki z wawelu kokosowe
20.37 per kg
4.99
2 prijzen
39 producten gevonden
Pagina 1 van 2
Laatste prijsdata update: deze week
Deze pagina bevat een overzicht van de laagste prijzen binnen de categorie chocolade bites bij verschillende supermarkten.
Supermarkten in de prijs vergelijking: AH Bonus van Albert Heijn, Jumbo aanbiedingen, PLUS, Dirk van den Broek.
Mis je een product? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een chocolade bites aanbieding?

Op chocolade bites is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke 2 weken. De meest voorkomende korting is 30%, meestal bij PLUS, Albert Heijn, Jumbo of Hoogvliet.

De beste aanbieding tot nu toe is voor €X. Dit komt neer op zo'n 40% korting. Deze aanbieding is al 23 keer eerder gezien, de laatste keer was in week 40.

De huidige aanbieding (35% korting) is beter dan gemiddeld.

Tip! Meer weten over historische prijzen en aanbiedingen? Bekijk een product voor meer details.