Naar de inhoud

KINDER koek, snoep, chocolade

Laatste prijsdata update: deze week

Op zoek naar een KINDER koek, snoep, chocolade aanbieding?

Bekijk 12 koek, snoep, chocolade producten en vergelijk de prijzen bij 9 supermarkten.

KINDER Maxi
126 gram
21.35 per kg
2.69
3 prijzen
KINDER Bueno
8 x 43 gr
19.33 per kg
6.65
2 prijzen
KINDER Bueno regular
3.49
3 prijzen
KINDER Joy
3 x 20 gr
71.50 per kg
4.29
2 prijzen
KINDER Chocolate
16.63 per kg
4.99
2 prijzen
KINDER Bueno white
26.86 per kg
4.19
2 prijzen
KINDER Bueno mini
28.61 per kg
3.09
2 prijzen
KINDER Country
4 x 23.5 gr
25.43 per kg
2.39
2 prijzen
KINDER Bueno white
24.97 per kg
7.79
2 prijzen
KINDER Happy hippo biscuit cacao
27.79 per kg
2.89
2 prijzen
KINDER Tronky
31.00 per kg
2.79
2 prijzen
KINDER Surprise
62.50 per kg
3.75
3 prijzen

12 producten gevonden

Laatste prijsdata update: deze week
Deze pagina bevat een overzicht van de laagste KINDER prijzen binnen de categorie koek, snoep, chocolade bij verschillende supermarkten.
Supermarkten in de prijs vergelijking: AH Bonus van Albert Heijn, Jumbo aanbiedingen, PLUS, Dirk van den Broek.
Mis je een product? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een KINDER koek, snoep, chocolade aanbieding?

Een aanbieding op koek, snoep, chocolade zagen we gemiddeld elke 18 weken. De meest voorkomende korting is 25%, meestal bij Albert Heijn.

Tip! Meer weten over historische prijzen en aanbiedingen? Bekijk een product voor meer details.