Naar de inhoud

7 M&M'S koek, snoep, chocolade aanbiedingen deze week

Laatste prijsdata update: deze week
M&M'S chocolade
voor €2.33
-35%
3.5913.24 per kg
2.33
5 prijzen
M&M'S
363 gram
voor €4.49
-25%
5.9912.37 per kg
4.49
6 prijzen
M&M'S
200 gram
2 voor €4.99
-30%
3.5512.45 per kg
2.49
8 prijzen
M&M'S chocolade
2 voor €4.99
-31%
3.6213.32 per kg
2.49
8 prijzen
M&M'S
363 gram
voor €4.49
-25%
5.9912.37 per kg
4.49
5 prijzen
M&M'S family
367 gram
voor €4.49
-25%
5.9912.23 per kg
4.49
3 prijzen
M&M'S family
309 gram
voor €4.49
-18%
5.4914.53 per kg
4.49
5 prijzen
M&M'S
125 gram
19.12 per kg
2.39
3 prijzen
M&M'S chocolade
22.34 per kg
2.39
5 prijzen
M&M'S party
800 gram
10.61 per kg
8.49
3 prijzen
M&M'S party
675 gram
13.32 per kg
8.99
4 prijzen
M&M'S chocolade
17.75 per kg
3.55
6 prijzen
M&M'S chocolade
19.60 per kg
2.45
4 prijzen
M&M'S
800 gram
12.49 per kg
9.99
2 prijzen
M&M'S snoepjes maxi
20.34 per kg
6.59
2 prijzen
M&M'S
176 gram
20.40 per kg
3.59
4 prijzen

16 producten gevonden

Laatste prijsdata update: deze week
Deze pagina bevat een overzicht van de laagste M&M'S prijzen binnen de categorie koek, snoep, chocolade bij verschillende supermarkten.
Supermarkten in de prijs vergelijking: AH Bonus van Albert Heijn, Jumbo aanbiedingen, PLUS, Dirk van den Broek.
Mis je een product? Laat het ons weten via het contactformulier.

Hoe vaak is er een M&M'S koek, snoep, chocolade aanbieding?

Op koek, snoep, chocolade is er regelmatig een aanbieding: gemiddeld elke 3 weken. De meest voorkomende korting is 30%, meestal bij Albert Heijn, PLUS, Hoogvliet of Jumbo.

De beste aanbieding tot nu toe is 2 voor €X. Dit komt neer op zo'n 35% korting. Deze aanbieding is al tien keer eerder gezien, de laatste keer was in week 39.

De huidige aanbieding (35% korting) is beter dan gemiddeld.

Tip! Meer weten over historische prijzen en aanbiedingen? Bekijk een product voor meer details.